Działka budowlana w cichej okolicy

60 750 zł

działka budowlana w cichej okolicy - Działki na sprzedaż - Józefowo
działka budowlana w cichej okolicy - Działki na sprzedaż - Józefowo - zdjęcie 1działka budowlana w cichej okolicy - Działki na sprzedaż - Józefowo - zdjęcie 2działka budowlana w cichej okolicy - Działki na sprzedaż - Józefowo - zdjęcie 3działka budowlana w cichej okolicy - Działki na sprzedaż - Józefowo - zdjęcie 4działka budowlana w cichej okolicy - Działki na sprzedaż - Józefowo - zdjęcie 5działka budowlana w cichej okolicy - Działki na sprzedaż - Józefowo - zdjęcie 6działka budowlana w cichej okolicy - Działki na sprzedaż - Józefowo - zdjęcie 7działka budowlana w cichej okolicy - Działki na sprzedaż - Józefowo - zdjęcie 8działka budowlana w cichej okolicy - Działki na sprzedaż - Józefowo - zdjęcie 9działka budowlana w cichej okolicy - Działki na sprzedaż - Józefowo - zdjęcie 10
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Józefowo
woj. kujawsko-pomorskie
pow. włocławski
gm. Włocławek

Szczegóły

Rodzaj działki:
Budowlana

Cena za m2:
45.00

Powierzchnia:
1350 m2


Opis


Biuro Nieruchomości Własne "M" we Włocławku oferuje Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Józefowo, gm. Włocławek w pobliżu jeziora Rybnica. Działka ma zapewniony dostęp do drogi publicznej poprzez węwnętrzną drogę dojazdową. Dla przedmiotowej działki gruntu została wydana decyzja o warunkach zabudowy ustalająca warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnych. Bliskie sąsiedztwo lasu sprawia że działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy.DANE KONTAKTOWE:

Biuro Nieruchomości Własne "M" Rafał Krysztoforski

602681958

[email protected]

www.wlasne-m.plTreść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 602... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Józefowo
woj. kujawsko-pomorskie
pow. włocławski
gm. Włocławek

Dane wystawiającego:
Biuro Nieruchomości Własne "M" Rafał Krysztoforski
(Biuro Nieruchomości Własne "M" we Włocławku)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Działki na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 592
Data dodania: 2019-05-02

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Biuro Nieruchomości Własne "M" Rafał Krysztoforski
(Biuro Nieruchomości Własne "M" we Włocławku)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ