Następne

Kamień na ścieżkę , naturalny łupek ścieżkowy, chodnik kamienny, kamień ogrodowy

578,00 zł


Opis

Kamień ścieżkowy - 1 tona ułożona na palecie
Stosowany jest głównie jako kamień do wykładania ścieżek i chodników w ogrodzie. Dzięki wysokim parametrom wytrzymałościowym i oryginalnej barwie idealnie pasuje do każdego ogrodu. Doskonale sprawdza się nie tylko jako kamień na ścieżki, ale również jako kamień na podjazdy, chodniki, tarasy, podłogi otwartych altan i drewutni. Oferowany materiał jest naturalny i wytrzymały co powoduje, że stanowi nietypową alternatywę dla kostki brukowej. Łupek szarogłazowy użyty jako kamień do wykładania ścieżek znajduje szerokie zastosowanie w architekturze ogrodowej ze względu na swe walory użytkowe, funkcjonalne i estetyczne. Można go układać na kilka sposobów, co widać na poniższych zdjęciach. Nawierzchnia z szarogłazu nawet mokra nie jest śliska, co w przypadku ścieżki jest nie bez znaczenia !

Selekcjonowane oraz ręcznie łupane płyty o nieregularnych krawędziach i wymiarach przeznaczone są do wykładania ścieżek oraz chodników ogrodowych.
• Wymiary: od 20 × 30 cm ÷ 50 × 50 cm
• Grubość: 4 ÷ 6 cm
• Waga: do 30 kg
• Wydajność z 1 tony kamienia: 8 ÷ 9 m2
Kamień dostępny jest na niezwrotnych paletach o wymiarach 0,8 × 1,2 m.
Więcej informacji i zdjęć na WWW.KOPALNIA-JENKOW.PL


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne