Kamień na ścieżkę , naturalny łupek ścieżkowy, chodnik kamienny, kamień ogrodowy

647,00 zł

Kamień na ścieżkę , naturalny łupek ścieżkowy... - Pozostałe art. ogrodnicze - Jenków
Kamień na ścieżkę , naturalny łupek ścieżkowy... - Pozostałe art. ogrodnicze - Jenków - zdjęcie 1Kamień na ścieżkę , naturalny łupek ścieżkowy... - Pozostałe art. ogrodnicze - Jenków - zdjęcie 2Kamień na ścieżkę , naturalny łupek ścieżkowy... - Pozostałe art. ogrodnicze - Jenków - zdjęcie 3Kamień na ścieżkę , naturalny łupek ścieżkowy... - Pozostałe art. ogrodnicze - Jenków - zdjęcie 4Kamień na ścieżkę , naturalny łupek ścieżkowy... - Pozostałe art. ogrodnicze - Jenków - zdjęcie 5Kamień na ścieżkę , naturalny łupek ścieżkowy... - Pozostałe art. ogrodnicze - Jenków - zdjęcie 6Kamień na ścieżkę , naturalny łupek ścieżkowy... - Pozostałe art. ogrodnicze - Jenków - zdjęcie 7Kamień na ścieżkę , naturalny łupek ścieżkowy... - Pozostałe art. ogrodnicze - Jenków - zdjęcie 8Kamień na ścieżkę , naturalny łupek ścieżkowy... - Pozostałe art. ogrodnicze - Jenków - zdjęcie 9Kamień na ścieżkę , naturalny łupek ścieżkowy... - Pozostałe art. ogrodnicze - Jenków - zdjęcie 10Kamień na ścieżkę , naturalny łupek ścieżkowy... - Pozostałe art. ogrodnicze - Jenków - zdjęcie 11Kamień na ścieżkę , naturalny łupek ścieżkowy... - Pozostałe art. ogrodnicze - Jenków - zdjęcie 12Kamień na ścieżkę , naturalny łupek ścieżkowy... - Pozostałe art. ogrodnicze - Jenków - zdjęcie 13Kamień na ścieżkę , naturalny łupek ścieżkowy... - Pozostałe art. ogrodnicze - Jenków - zdjęcie 14Kamień na ścieżkę , naturalny łupek ścieżkowy... - Pozostałe art. ogrodnicze - Jenków - zdjęcie 15Kamień na ścieżkę , naturalny łupek ścieżkowy... - Pozostałe art. ogrodnicze - Jenków - zdjęcie 16
Obserwuj
Potrzebujesz gotówki?
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Jenków
woj. dolnośląskie
pow. jaworski
gm. Wądroże Wielkie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Kamień ścieżkowy - 1 tona ułożona na palecie
Stosowany jest głównie jako kamień do wykładania ścieżek i chodników w ogrodzie. Dzięki wysokim parametrom wytrzymałościowym i oryginalnej barwie idealnie pasuje do każdego ogrodu. Doskonale sprawdza się nie tylko jako kamień na ścieżki, ale również jako kamień na podjazdy, chodniki, tarasy, podłogi otwartych altan i drewutni. Oferowany materiał jest naturalny i wytrzymały co powoduje, że stanowi nietypową alternatywę dla kostki brukowej. Łupek szarogłazowy użyty jako kamień do wykładania ścieżek znajduje szerokie zastosowanie w architekturze ogrodowej ze względu na swe walory użytkowe, funkcjonalne i estetyczne. Można go układać na kilka sposobów, co widać na poniższych zdjęciach. Nawierzchnia z szarogłazu nawet mokra nie jest śliska, co w przypadku ścieżki jest nie bez znaczenia !

Selekcjonowane oraz ręcznie łupane płyty o nieregularnych krawędziach i wymiarach przeznaczone są do wykładania ścieżek oraz chodników ogrodowych.
• Wymiary: od 20 × 30 cm ÷ 50 × 50 cm
• Grubość: 4 ÷ 6 cm
• Waga: do 30 kg
• Wydajność z 1 tony kamienia: 8 ÷ 9 m2
Kamień dostępny jest na niezwrotnych paletach o wymiarach 0,8 × 1,2 m.
Więcej informacji i zdjęć na WWW.KOPALNIA-JENKOW.PL


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 608... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj
Potrzebujesz gotówki?
Zobacz na mapie:
Jenków
woj. dolnośląskie
pow. jaworski
gm. Wądroże Wielkie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Leszek
(Kopalnia Łupka Szarogłazowego "Jenków")


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe art. ogrodnicze
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 112
Data dodania: 2017-11-27

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Leszek
(Kopalnia Łupka Szarogłazowego "Jenków")

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ