Zdrady i zdradzeni - miłość i rozwody Testerzy wierności

Zdrady i zdradzeni - miłość i rozwody Testerzy... - Pozostałe usługi - Jelenia Góra
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Szałowa kobieta uśmiecha się w autobusie, w sklepie doradza nie proszona, a może to nie kobieta tylko przystojny mężczyzna STOP to nasz Tester Wierności

Tu jesteśmy www.testerzy-wiernosci.pl

Nasi Testerzy Wierności nie tylko sprawdzą wierność partnerską ale również wierność małżeńską. Borykamy się z myślami czy osoba z która dzielimy życie jest nam wierna uczuciowo, ponieważ mamy wiele oznak oziębienia stosunków, częstsze wyjścia z domu, brak rozmowy, nie jednokrotnie opuszczenie miejsca spania do innego pokoju. Wszelkie czynności prowadzone są z zachowaniem dyskrecji tak aby osoba testowana nie połapała się w działaniach, a z drugiej strony nie czuła się osaczona jak i zdziwiona iż może być podrywana. Wszelkie nasze czynności trwają jeden miesiąc i objęte są umową pisemna na wykonanie usługi.

Wielokrotnie wychodzimy Państwu naprzeciw ponieważ oczekujecie Państwo dokonania zdrady. Takie oczekiwania wywołane są różnymi perypetiami rodzinnymi: rozwód (brak dowodów), chęć uwolnienia się z związku nie z własnej winy, odzyskanie ukochanej osoby z rąk innej po jej odejściu.

Wszelkie informacje dotyczące realizacja jak i działań zamieściliśmy na naszym portalu testerzy-wiernosci. Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego w celu przedstawienia oczekiwań względem zlecenia

.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 507... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Testerzy Wierności

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe usługi
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 15
Data dodania: 2019-02-14

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Testerzy Wierności

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ