Wypróbuj teraz! Pasta dla kotów Smilla, 50 g / 75 g - Pasta multiwitaminowa, 50 g

6,80 zł

Wypróbuj teraz! Pasta dla kotów Smilla, 50 g /... - Przysmaki dla kotów - Jelenia Góra

Opis

Przepyszne pasty Smilla - multiwitaminowa i słodowa - w wygodnych tubkach o pojemności 50 g to świetna przekąska dla Twojego kota, która dostarczy mu wyjątkowych doznań smakowych, a przy okazji poprawi jego witalność i samopoczucie. Smaczna pasta multiwitaminowa Smilla zawiera 12 niezbędnych witamin oraz taurynę, które poprawiają witalność i zdrowie Twojego kota, a ponadto pozytywnie oddziaływują na zdrowie skóry i sierści. Pasta słodowa Smilla jest idealnym uzupełnieniem diety. Zawiera czysty, aromatyczny słód i wybrane oleje. Pyszna pasta słodowa pomaga ograniczyć powstawanie kłaczków z sierści oraz wspomaga układ trawienny w radzeniu sobie z połkniętą sierścią i niestrawnymi składnikami. Z kolei pasta dla kociąt i młodych kotów Kitten jest źródłem niezbędnych witamin i wapnia, wspomaga rozwój kości i wzmacnia system odpornościowy organizmu. Przetestuj wszystkie przepyszne pasty Smilla dostępne w korzystnym pakiecie próbnym! Więcej informacji dotyczących obu past Smilla znajdziesz tutaj: Smilla pasta multiwitaminowa Smilla pasta słodowa Smilla Kitten pasta dla kociąt Pamiętaj, że ta oferta jest ważna tylko pod numerem zamówienia 489148.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Jelenia Góra
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Przysmaki dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2022-01-25

Zgłoś naruszenie

Przysmaki dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij