Royal Canin Veterinary Canine Hepatic HF 16 - 2 x 12 kg

629,80 zł

Royal Canin Veterinary Canine Hepatic HF 16 -... - Karmy dla psów - Jelenia Góra

Opis

Zalecenia dotyczące stosowania karm weterynaryjnych: Podawanie karmy weterynaryjnej powinno odbywać się wyłącznie po uprzedniej konsultacji z lekarzem weterynarii. W trakcie podawania karmy weterynaryjnej konieczne są regularne (co 6 miesięcy) wizyty kontrolne u weterynarza. Jeśli stan zdrowia Twojego zwierzęcia nagle się pogorszy, należy niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza weterynarii. Dokonanie zakupu karmy weterynaryjnej jest jednoznaczne z przeczytaniem i zrozumieniem powyższych zaleceń. Royal Canin Veterinary Canine Hepatic HF 16 to pełnoporcjowa sucha karma dietetyczna opracowana dla psów z przewlekłą niewydolnością wątroby, która została dostosowana do specjalnych potrzeb żywieniowych Twojego psa. Karma dla psów zawiera wysokostrawne białka roślinne w umiarkowanych ilościach, które wspomagają funkcjonowanie wątroby. Zawartość miedzi jest wyjątkowo niska, aby ograniczyć jej magazynowanie w komórkach wątroby. Karma Royal Canin Veterinary Canine Hepatic HF 16 charakteryzuje się również wysoką gęstością energetyczną. Może to odciążyć przewód pokarmowy, ponieważ mniejsze porcje pokrywają dzienne zapotrzebowanie na energię. Dodatkowo karma ma pyszny smak i jest dobrze akceptowana przez wiele psów. Royal Canin Veterinary Canine Hepatic HF 16 w skrócie: Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla psów wspomagająca czynność wątroby w przewlekłej niewydolności wątroby oraz zmniejszająca magazynowanie miedzi w wątrobie. Średnia zawartość białka: wysoka jakość i wyselekcjonowane źródła białka. Ograniczona zawartość miedzi: może zmniejszać magazynowanie miedzi w wątrobie Wspomaga funkcjonowanie wątroby: wysoka zawartość niezbędnych kwasów tłuszczowych i łatwo przyswajalnych węglowodanów Kompletna: zbilansowana receptura, może być podawana codziennie. Wysoka zawartość energii: wysoka gęstość energii pozwala zmniejszyć ilość podawanego pokarmu, co może pomóc w odciążeniu układu pokarmowego. Bardzo smaczna: dobrze akceptowana przez wiele psów.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Jelenia Góra
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Karmy dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij