Następne

Rondel bez pokrywy 1,3l silit passion red 16cm

413,10 zł


Opis

Oryginalny rondel z kolekcji Passion Red, o pojemności 1,3l, niemieckiej marki Silit, to idealne rozwiązanie dla alergików, dzięki wysokiej jakości materiałów. Rondel jest bardzo łatwy w użytkowaniu, można w nim gotować wszelkiego rodzaju potrawy.
Naczynie posiada ergonomiczną rączkę, która nie nagrzewa się podczas gotowania. Nowoczesny design idealnie współgra ze stylowymi wnętrzami. Passion Red może być używany na wszystkich rodzajach kuchenek.
Rondel został wykonany z Silarganu®.

Silargan® to unikalny materiał, opracowany przez inżynierów niemieckiej marki Silit. Powstaje poprzez warstwowe połączenie (w temperaturze 860 stopni) przyjaznej dla zdrowia ceramiki oraz ferromagnetycznej stali. Otrzymane w ten sposób tworzywo jest niezwykle wytrzymałe, higieniczne ale przede wszystkim zdrowe. Nie zawiera niklu i innych szkodliwych substancji, jest szczególnie polecane dla alergików.
Powierzchnia wykonana z materiału Silargan® jest niemal zupełnie gładka, zachwyca blaskiem odpornym na czas i użytkowanie. Nie wpływa na smak przygotowywanych i przechowywanych w niej potraw. Twardszy od stali, odporny na zadrapania oraz ścieranie, Silargan® nadaje się do mycia w zmywarce. Może być używany na wszystkich typach kuchenek, również sensorycznych i indukcyjnych.
Kolekcja:
Silit

Wymiary :
średnica - 16 cm
pojemność - 1,3l

Materiał:
silarganSzczegółowe informacje oraz wiele innych produktów znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.
Przejdź do sklepu

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne