Podłogowy Clatronic CL 3716

1 502,01 zł

Podłogowy Clatronic CL 3716 - Klimatyzatory - Jelenia Góra

Opis

Klimatyzator z WiFi, Clatronic, CL 3716 Przenośna klimatyzacja została wyposażona we wbudowany odbiornikWiFi, który pozwala łatwo połączyć się ze smartfonem za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji. Bezprzewodowa łączność sprawia, że sterowanie klimatyzacją jest jeszcze łatwiejsze i pozwala na kontrolę urządzenia z dowolnego miejsca na świecie.Urządzenie ma programowalny timer, panel dotykowy, wyświetlacz LED i wymienne filtry Łatwa obsługa Wi-Fiz domowej sieci bezprzewodowej lub przez Internet w podróży Voice Control przez Amazon Alexa + Asystent Google pozwala sterować urządzeniem za pomocą głosu. Funkcjonalność za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji Programator czasowy (do minuty). Tryb uśpienia. Prędkość wentylatora. Inteligentne funkcje. Panel wielofunkcyjny 24 godzinny programator zegarowy. wentylator z 2 prędkościami. regulowane klapy przepływu powietrza. Wyświetlacz LED ( temperatura i timer). 3 funkcje: chłodzenie, osuszanie, nawiew. 2 filtry wyjmowane..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Kup w sklepie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Jelenia Góra
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Klimatyzatory
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Bestron AAC6000 W klimatyzator przenośny, 560
2 312,00 zł
Szczecinek
De'Longhi PAC N90 ECO SILENT
2 337,00 zł
Pruszków

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij