Hill's Prescription Diet c/d Multicare Urinary Care, kurczak - 24 x 354 g

289,80 zł

Hill's Prescription Diet c/d Multicare Urinary... - Karmy dla psów - Jelenia Góra

Opis

Opracowana specjalnie dla psów ze skłonnością do problemów z drogami moczowymi: Hill's Prescription Diet c/d Multicare Urinary Care mokra karma dla psów z kurczakiem to dietetyczna karma mokra o specjalnym składzie, który może wspomagać układ moczowy i zmniejszać ryzyko powstawania kamieni moczowych. Dietetyczna karma dla psów zawiera niski poziom wapnia, magnezu i witaminy D, które mogą pomóc w usuwaniu składników budulcowych kamieni moczowych. Hill's Prescription Diet c/d Multicare Urinary Care może przyczynić się do eliminacji kryształów w mniej korzystnym środowisku moczu ze względu na swoje właściwości alkalizujące. Dieta dla dorosłych psów ma również właściwości zaniżające zawartość struwitów w moczu, dzięki czemu może sprzyjać rozpuszczaniu kamieni struwitowych i zmniejszać ryzyko powstawania nowych. Hill’s Prescription Diet c/d Multicare Urianry Care, kurczak w skrócie: Dietetyczna pełnoporcjowa karma mokra rozpuszcająca kamienie struwitowe i ograniczająca tworzenie się kamieni szczawianowych u dorosłych psów. Pyszne ragout z kurczakiem i warzywami: wysoka akceptacja u psów. Dopasowana zawartość magnezu, wapnia i witaminy D. Właściwości alkalizujące mocz: dodatek cytrynianu potasu może przyczynić się do powstania nieprzyjaznego środowiska moczu dla kamieni moczowych. Z kwasami tłuszczowymi omega- 3: z dodanego oleju rybnego. Zalecana przez lekarzy weterynarii: karma o potwierdzonym działaniu klinicznym, często przepisywana przez lekarzy weterynarii.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Kup w sklepie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Jelenia Góra
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Jelenia Góra
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2022-03-27

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij