Stałoogniskowy Nikkor AF-S 50mm f/1.8G

944,00 zł

Stałoogniskowy Nikkor AF-S 50mm f/1.8G - Obiektywy, tuleje, p... - Jelcz-Laskowice

Opis

Bardzo lekki i niewielki standardowy obiektyw 50 mm. Największy otwór przysłony wynosi aż f/1,8, co gwarantuje jasny obraz w wizjerze i doskonale sprawdza się przy słabym oświetleniu oraz w sytuacjach wymagających małej głębi ostrości. Zmieniono konstrukcję optyczną - soczewka asferyczna zapewnia doskonałą jakość zdjęć, a opracowany przez firmę Nikon cichy silnik falowy (SWM) gwarantuje bezgłośne działanie obiektywu. Wysoka jakość i przystępna cena sprawiają, że jest do idealny dodatkowy obiektyw dla fotografów z ograniczonymi możliwościami finansowymi. Standardowy obiektyw 50 mm w formacie FX (odpowiednik 75 mm w przypadku lustrzanek firmy Nikon w formacie DX). Duży maksymalny otwór przysłony (f/1,8). Doskonały przy słabym oświetleniu i do portretów z pięknym rozmyciem tła. Soczewka asferyczna zapewnia doskonałą jakość zdjęć. Cichy silnik falowy (SWM) zapewnia szybkie i bezgłośne działanie autofokusa. Dwa tryby ustawiania ostrości: M/A (autofokus z priorytetem regulacji ręcznej) i M (ręczny). Bardzo lekki i nieduży. Uszczelnione metalowe mocowanie. Najbardziej opłacalny zakup!.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Jelcz-Laskowice
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Jelcz-Laskowice
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Obiektywy, tuleje, pierścienie
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 19
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Obiektywy, tuleje, pierścienie w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij