Opieka nad psami


Opis

Wyjeżdżasz na wczasy,w delegację i nie wiesz co zrobić ze swoim psiakiem?Chętnie zaopiekuję się na czas Twojej nieobecności w warunkach domowych.Długie spacery,miły pobyt,szybko minie mu czas i nie zdąży nawet zatęsknić.Polecam.Atrakcyjna cena za dobę.Zadzwoń,a dowiesz się więcej.792380333


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Jelcz-Laskowice - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Wrocław i okolica (pow. m. Wrocław w dolnośląskim), Ogłoszenia Brzeg i okolica (pow. brzeski w opolskim), Ogłoszenia Bielany Wrocławskie i okolica (pow. wrocławski w dolnośląskim), Ogłoszenia Oława i okolica (pow. oławski w dolnośląskim), Ogłoszenia Oleśnica i okolica (pow. oleśnicki w dolnośląskim), Ogłoszenia Długołęka i okolica (pow. wrocławski w dolnośląskim), Ogłoszenia Namysłów i okolica (pow. namysłowski w opolskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Jelczu-Laskowicach lub w całym województwie dolnośląskim.