Wędka dragon cxt fastcast fc-x spinn 1.98m 5-25g 1-sec 27-16-197

544,00 zł

Wędka dragon cxt fastcast fc-x spinn 1.98m 5-25g... - Wędki - Jawor
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Jawor
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Seria CXT to kontynuacja japońskiego kierunku w firmie Dragon. We współpracy z fabryką, znaną już polskim wędkarzom jako wytwórca wędzisk MODERATE, udało się zaadoptować technologię X-Cross CGT do blanków, stanowiących później bazę powstawania wędzisk seryjnych.  Dotychczas ta konstrukcja zarezerwowana była dla bardzo drogich produktów hand-made, ze względu na bardzo wysokie koszty, wynikające z wolnego tempa pracy linii technologicznej o tak wysokim stopniu skomplikowania. CXT – to nazwa nowej metody produkcji a zarazem specyficznego układu mat grafitowych w blanku. Podobnie w jak X-Cross CGT poszczególne warstwy ukierunkowywane są na przemian prostopadle lub pod kątem 45 stopni do osi blanku. Efektem są blanki o ciągle niewielkiej średnicy i wadze, uzyskujące jednocześnie znaczny wzrost wytrzymałości na wzdłużne przeciążenia statyczne (około 30%) i dynamiczne (około 10%), znacząco bardziej odporne na tzw. zewnętrzne urazy mechaniczne a przy tym oferujące bardziej progresywną akcję i lepsze właściwości rzutowe.W blankach Dragon CXT zastosowane zostały następujące maty japońskiej firmy Toray (w różnych proporcjach zależnie od typu akcji wędziska):Grafity wysokomodułowe 46 i 60 mln PSI, jako podstawowy materiał konstrukcyjnyGrafity 24, 30, 40 mln PSI w rdzeniu i jego osnowie, a także w warstwach ułożonych skośnie do osi blankuTzw. grafit space grade 80 mln PSI w tych obszarach blanków, gdzie ważne było obniżenie wagi i zwiększenie dynamiki. Główne założenia tej serii to:Różnorodność akcji – od dość wolnej (medium slow) po bardzo szybkie (extra fast)Ssmukłe blanki o dość grubych ściankach, ale o mniejszym niż standardowo otworze wewnętrznymŁatwość rzucania zarówno lekkimi jak i średniociężkimi przynętamiPełne ugięcie pod obciążeniem, dające pewny hol z bardzo małym odsetkiem traconych rybKonstrukcja blanków dostosowana do potrzeb rynku Polski i Europy, ale mocno oparta na tendencjach dominujących obecnie na rynku japońskim.Komponenty wykończeniowe serii CXT to:Przelotki Fuji Alconite K-Series (FC-X, SF-X, MS-X) oraz SiC (LC-X, CF-X)Uchwyty kołowrotka Fuji PTS i TVS w serii FC-X oraz uchwyty typu IPS i PTS w pozostałych seriachTzw. rubber cork – bardzo trwały materiał łączący korek i twardą gumęNajwyższej klasy twarda pianka EVAAluminiowe, anodowane elementy rękojeściOmotki GudebrodLakiery Trondak.

Szczegółowe informacje na temat produktu oraz dostawy znajdziesz na stronie sklepu

Dodatkowe informacje znajdziesz po przejściu na stronę sklepu internetowego. Zamów produkt w sklepie. Wysyłka w dowolne miejsce w Polsce.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Jawor
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Wędkarstwo
(Sklep dla Wędkarza)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Wędki
(w dziale: Sport i turystyka)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2021-03-09

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Wędkarstwo
(Sklep dla Wędkarza)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij