Netgear BR200-100PES

699,00 zł

Netgear BR200-100PES - Routery - Jasło

Opis

Zarządzany router biznesowy NETGEAR Insight (BR200) Zdalne monitorowanie i zarządzanie z aplikacji Insight lub chmury Insight Portal nawet w wielu miejscach z jednego okienka szkła Utwórz zdalne połączenie VPN między klientami za pomocą otwartej sieci VPN Konfiguracja IPsec w celu utworzenia bezpiecznych połączeń VPN między lokalizacjami 2-lokacyjnymi Zapora sieciowa Stateful Packet Inspection i łatwe ustawianie reguł ochrony — natychmiastowe zabezpieczenie przed włamaniem Konfiguracja routera (DHCP, reguły NAT, porty DMZ) z poziomu aplikacji Insight lub portalu Cloud Portal Biała metalowa obudowa z 1 portem WAN do połączenia z Internetem I 4 porty LAN do podłączenia przewodowych urządzeń biznesowych Pełne możliwości routingu z DHCP, NAT, PPTP, L2TP Router biznesowy z routingiem interVLAN, obsługą QoS i sieci VLAN 802.1q (256) Obsługa VLAN in VLAN (QinQ) do oznaczania VLAN w sieciach ISP zapewnia dodatkową warstwę izolacji i bezpieczeństwa VPN z szyfrowaniem SSL (DES, 3DES, AES) Chroń swoją firmę za pomocą VPN Bez względu na to, czy pracownicy pracują w domu, czy w oddziale firmy, dzięki BR200 mogą łatwo i bezpiecznie uzyskać dostęp do danych firmy, aby zwiększyć ochronę, wydajność i produktywność. Zarządzanie w chmurze Insight Błyskawiczne wykrywanie, konfigurowanie i ciągłe monitorowanie routera biznesowego NETGEAR WiFi i zarządzanie nim z dowolnego miejsca Produkty zarządzane NETGEAR firmy Insight mają najniższy całkowity koszt użytkowania (całkowity koszt posiadania) każdego zdalnego lub zarządzanego w chmurze urządzenia sieciowego w branży Konfigurowanie bez dotykania (automatyczne dołączanie i konfigurowanie) z jednego okienka za pomocą aplikacji Insight firmy NETGEAR i portalu chmury Insight. Insight i BR200 Router biznesowy Insight BR200 jest w pełni monitorowany i zarządzany za pośrednictwem usługi NETGEAR Insight lokalnie lub zdalnie. Aplikacja NETGEAR Insight zapewnia informacje o: Stan sprzętowy routera, temperatura, prędkości portów, obciążenie procesora, wykorzystanie pamięci Zarządzanie funkcją VLAN Konfiguracja IPsec.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Jasło
woj. podkarpackie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Jasło
woj. podkarpackie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Routery
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2021-02-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

TP-Link Archer MR200
467,00 zł
Przemyśl
D-Link DIR-X5460
469,00 zł
Legionowo
TP-Link Deco M5 (1-pack)
428,11 zł
Piaseczno
XIAOMI 34289 Mi Router AX9000
1 149,00 zł
Skierniewice

Routery w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij