Następne

Działka budowlana na sprzedaż, 375m², Jarosławiec

220 000 zł

Działka w Jarosławcu - parametry

Rodzaj działki:
Budowlana

Droga dojazdowa:
Asfaltowa

Cena za m2:
586.67

Powierzchnia:
375 m2

Ogrodzenie:
Tak

Kształt działki:
Prostokąt


Działka budowlana na sprzedaż, Jarosławiec - opis nieruchomości

Jarosławiec, centrum, ul Bałtycka. Duże ośrodki wczasowo-kolonijne, wczasowe, SPA i kompleks basenów po lewej stronie a centrum miejscowości z latarnią, pomnikiem rybaka i fontanną po prawej. W środku miejscowości ta właśnie działka tuż przy drodze asfaltowej.
Działka o pow. 375 m2, ogrodzona siatką z bramą wjazdową o nieco nieregularnym kształcie prostokąta i długości 29 m równoległej do ul. Bałtyckiej i około 12m w głąb działki. Działka od zaplecza graniczy z ośrodkiem wczasowym.
W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka oznaczone symbolem 120-U zabudowa usługowa z preferencją obsługi ruchu turystycznego w tym gastronomii i handlu.
W cenie projekt budowlany budynku usługowego dla obsługi ruchu turystycznego z czterema apartamentami na wynajem. Parametry techniczno-użytkowe obiektu: powierzchnia zabudowy 65,5m2, powierzchnia użytkowa 112.0 m2, wysokość budynku 7,73m przy dwóch kondygnacjach. Zabudowa projektowanego budynku murowanego, wolnostojącego o rzucie prostokąta z dachem dwuspadowym. Projekt budowlany do wglądu w biurze. Decyzja zatwierdzająca projekt budowlany i udzielająca pozwolenia na budowę wydana w grudniu 2017 roku.
Na terenie działki dwa drzewa do usunięcia. Tuż przy działce: skrzynka elektroenergetyczna, sieć wodna, oraz sieć kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Z uwagi na ukształtowanie terenu działki ze spadkiem w kierunku północnym w opinii geotechnicznej zaleca się wykonanie niwelacji terenu i wykonanie muru oporowego od strony południowo- zachodniej. Doskonale sprawdzają się w takich warunkach mury oporowe wykonane w postaci gambionów. Może być i funkcjonalnie i ślicznie, wiele zależy od pomysłowości inwestora.
Zapraszam do kontaktu.
Sprzedający nie przewiduje negocjacji ceny.
PROWIZJA 0% - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający.
Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.

------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka budowlana do sprzedania w cenie: 220 000 zł.
Powierzchnia działki budowlanej wynosi: 375 m2 (3.8a).
Nieruchomość położona jest w województwie zachodniopomorskim, w Jarosławcu.
Dojazd do działki drogą asfaltową.
Działka ogrodzona


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne