Następne

Dom na sprzedaż, 564m², 9 pokoi, działka 655m², Jarosławiec, Centrum

540 000 zł

Dom w Jarosławcu - parametry

Pow. domu:
564 m2

Pow. działki:
655 m2

Cena za m2:
957.45

Rok budowy:
2001

Typ dachu:
Wielospadowy

Pokrycie:
Blachodachówka

Dostępne media:

Sieć - linia telefoniczna

Dom na sprzedaż Jarosławiec - opis nieruchomości

Jarosławiec, ulica Bałtycka, budynek po Punkcie Aptecznym w centralnej części miejscowości turystycznej, przy drodze głównej wraz ze Spółką na sprzedaż!

Na sprzedaż 100% udziałów w spółce, wraz z nieruchomością. Trzy działki gruntu o łącznej pow. 655m2, przyległe do siebie, w tym dwie zabudowane budynkiem mieszkalno-usługowym.
Budynek, murowany, z dachem wielospadowym pokrytym balcho-dachówką, oddany do użytku z 2001 roku, o powierzchni użytkowej 564 m2, parterowy z poddaszem mieszkalnym w całości podpiwniczony.

Budynek nie był zamieszkały, część mieszkalna do wykończenia, tarasy do remontu. Na parterze prowadzono Punkt Apteczny i tak też pomieszczenia są rozplanowane, przystosowane i wyposażone: korytarz, sala sprzedaży, zaplecze magazynowe, techniczne, pomieszczenia socjalne, pomieszczenie antybakteryjne, ciągi komunikacyjne i łazienki. Tu witryny od frontu, wysokość pomieszczeń 3,0 m. O nowej funkcji dla tej części budyniu zadecyduje nabywca.
Na poziomie parteru od strony podwórza, wejście do dwóch przestronnych lokali mieszkalnych, składających się z pomieszczeń kuchni lub aneksu, pokoju dziennego, sypialni i łazienki każdy z nich. Tu też wejście do piwnicy oraz na piętro do części mieszkalnej.
Na piętrze ogromny hol, sypialnia z łazienką, przestronny pokój dzienny oraz salon z aneksem kuchennym, kolejna sypialnia z łazienką, dwie łazienki z wejściami z holu oraz dodatkowy pokój od strony ogrodu. Tę część można wykończyć w/g własnych upodobań.

Okna w całym lokalu pcv, podłogi wyłożone w części usługowej-handlowej wykładziną pcv w pozostałych pomieszczeniach przygotowane pod położenie dowolnej okładziny, ściany tynkowane, część pomieszczeń malowanych, w byłej aptece część ścian wyłożona glazurą. Instalacje w budynku: wodnokanalizacyjna, elektroenergetyczna, wentylacyjna, i centralnego ogrzewania. Garaż w bryle budynku z wjazdem od zaplecza. Wejście do lokalu usługowego od frontu budynku, tu schody betonowe od poziomu ulicy, podejścia wyłożone kostką. Dojazd do posesji z dwóch stron: od frontu graniczy z ul Bałtycką od zaplecza droga wewnętrzna.

Klucze w biurze, zapraszam. PROWIZJA 0% - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający.
Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.

------------

Najważniejsze informacje o domu:
Dom do sprzedania w cenie: 540 000 zł. Wybudowany w 2001 roku.
Całkowita powierzchnia domu wynosi: 564 m2.
Całkowita powierzchnia działki wynosi: 655 m2 (6.6a).
Nieruchomość zlokalizowana jest w województwie zachodniopomorskim, w Jarosławcu


Zadaj pytanie do oferty (Sprzedam dom Jarosławiec - , pow. 564 m2, działka: 655 m2)

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne