Następne

Ogłoszenie jest nieaktualne

Dom na sprzedaż, 1186m², 13 pokoi, działka 11695m², Darłowo

385 000 zł


Opis

PROWIZJA 0 % - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający.
Darłowo-okolica, gmina Postomino, gospodarstwo rolne, agroturystyczne utrzymane w klimacie lat 70-tych :). Zaproponuj swoje warunki zakupu, w tym cenowe.
Do sprzedaży prawo własności zabudowanej działki gruntu o powierzchni 11695m2. W skład nieruchomości wchodzą:
-dom mieszkalny jednorodzinny o pow. zabudowy 228m, podpiwniczony trzykondygnacyjny. Na kondygnacji parteru przestronne mieszkanie właścicieli, na piętrze osiem pokoi dla letników. Na piętrze kuchnia dla gości oraz węzeł sanitarny,
-budynek produkcyjny, usługowy i dla gospodarczy dla rolnictwa o pow zabudowy 389m który właściciele przystosowali do potrzeb wypoczynku i rozrywki dla letników. Jest tu sala taneczna, bar, zaplecze kuchenne, węzeł sanitarny. Wnętrze w typie starej karczmy wiejskiej.
-budynek produkcyjny, usługowy i dla gospodarczy dla rolnictwa o pow zabudowy 127m,
-budynek produkcyjny, usługowy i dla gospodarczy dla rolnictwa o pow zabudowy 368m, obecnie wykorzystywany jako skład narzędzi i garaż,

Parter domu mieszkalnego, w którym zlokalizowane jest mieszkanie właścicieli w dużej części wyremontowany, okna w budynku pcv i drewniane, ogrzewanie co, zainstalowano kominek, wymieniono tynki, podłogi, stolarkę drzwiową. Piętro domu – pokoje dla letników z osobnym wejściem od strony ogrodu w standardzie podstawowym.
Nieruchomość zaopatrzona w instalację co, elektro-energetyczną, wodną i wentylacyjną.

Działka zagospodarowana, urządzono tu miejsca wypoczynku i rekreacji, za domem naturalne oczko wodne - woda płynąca, ławki, stoły, grilowisko. Zapraszam do oglądania.


Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Jarosławiec - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne