Podejme prace dodatkowa

Szczegóły

Typ pracy:
Dorywcza

Praca za granicą:
Tak

Wymagane doświadczenie:
Tak

Znajomość angielskiego:
Nie

Wymagane prawo jazdy:
Nie


Opis

Podejme prace jako sprzataczka,gosposia oraz opieka do osob starszych.Rowniez prace jak-mycie okien,prasowanie,porzadki w domu i ogrodzie,a takze inne podobne do tych.Praca na pol-etat,dorywcza,na godziny,weekendowa,indywidualna.Prosze bez m-eili,sms.Tylko kontakt na telefon.Praca moze byc w Jaroslaw,Przemysl i okolice bliskie.. Posiadam doswiadczenie poniewaz pracowalam za granica w tej branzy,jak tez i w kraju...


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Jarosław - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Rzeszów i okolica (pow. m. Rzeszów w podkarpackim), Ogłoszenia Przemyśl i okolica (pow. m. Przemyśl w podkarpackim), Ogłoszenia Izdebki i okolica (pow. brzozowski w podkarpackim), Ogłoszenia Przeworsk i okolica (pow. przeworski w podkarpackim), Ogłoszenia Górno i okolica (pow. rzeszowski w podkarpackim), Ogłoszenia Sietesz i okolica (pow. przeworski w podkarpackim), Ogłoszenia Radawa i okolica (pow. jarosławski w podkarpackim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Jaraosławiu lub w całym województwie podkarpackim.