Lokal biurowy lub usługowy 20 m2 po remoncie

990,00 zł

Lokal biurowy lub usługowy 20 m2 po remoncie - Lokale użytkowe do w... - Jarosław
Lokal biurowy lub usługowy 20 m2 po remoncie - Lokale użytkowe do w... - Jarosław - zdjęcie 1Lokal biurowy lub usługowy 20 m2 po remoncie - Lokale użytkowe do w... - Jarosław - zdjęcie 2Lokal biurowy lub usługowy 20 m2 po remoncie - Lokale użytkowe do w... - Jarosław - zdjęcie 3Lokal biurowy lub usługowy 20 m2 po remoncie - Lokale użytkowe do w... - Jarosław - zdjęcie 4Lokal biurowy lub usługowy 20 m2 po remoncie - Lokale użytkowe do w... - Jarosław - zdjęcie 5Lokal biurowy lub usługowy 20 m2 po remoncie - Lokale użytkowe do w... - Jarosław - zdjęcie 6Lokal biurowy lub usługowy 20 m2 po remoncie - Lokale użytkowe do w... - Jarosław - zdjęcie 7Lokal biurowy lub usługowy 20 m2 po remoncie - Lokale użytkowe do w... - Jarosław - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Jarosław
woj. podkarpackie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Szczegóły

Ulica:
Stefana Czarnieckiego

Cena za m2:
49.50

Przeznaczenie lokalu:
Biurowe

Pow. lokalu:
20 m2


Opis

Jarosław / ul. Czarnieckiego

W ofercie wynajmu jest lokal o charakterze biurowym lub usługowym położonym na podwyższonym parterze w budynku (ocieplonej i odnowionej kamienicy) przy ul. Czarnieckiego.

Lokal składa się z jednego pomieszczenia biurowego o pow. 18 m2 i zaplecza o pow. 1,5 m2 . Lokal można podzielić na dwa mniejsze w zależności od potrzeby.
Do lokalu przynależy własny balkon.

Do dyspozycji najemny jest również obszerna poczekalnia o pow. ok 18 m2 oraz pomieszczenie w piwnicy i dwie toalety, pomieszczenia te są wspólne z innymi wynajmowanymi lokalami.

Ogrzewanie budynku rozwiązano w oparciu o instalację gazową, rozliczaną wspólnie z pozostałymi najemcami, wspólnie są również ponoszone opłaty za wodę. Prąd rozliczany jest indywidualnie z według wskazań podlicznika.

Lokal jest w bardzo dobrym stanie, nie wymagający nakładów finansowych, usytuowany w ciekawym miejscu bezpośrednio przy Czarnieckiego.

W pobliżu lokalu liczne miejsca do parkowania pojazdów.
Prestiżowa lokalizacja, w pobliżu Sąd, Kancelarie notarialne, Kancelarie prawne, Biura projektowe , Biura ubezpieczeniowe, Starostwo.


Polecam i zapraszam do obejrzenia.
Edyta Gajdzik - 538 399 959
mail: [email protected]

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 538... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Jarosław
woj. podkarpackie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Edyta Niezgoda-Gajdzik
(NIERUCHOMOŚCI KURPIEL Robert Kurpiel)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Lokale użytkowe do wynajęcia
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2020-06-01

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Edyta Niezgoda-Gajdzik
(NIERUCHOMOŚCI KURPIEL Robert Kurpiel)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ