Ezviz C1C HD

149,90 zł

Ezviz C1C HD - Kamery CCTV - Jarosław

Opis

EZVIZ C1C Kamera wewnętrzna o wysokiej rozdzielczości z Wi-Fi ZAWSZE WIDOCZNY, ZAWSZE BEZPIECZNY Kamera C1C HD pozwala na monitoring Twojego Domu, Dziecka czy Firmy 24h na dobę. To doskonałe kompaktowe rozwiązanie do zastosowań wewnętrznych, z rejestracją na karcie microSD i podglądem na smartfonie (IOS/Android) Nie strać ani chwili, z tego co się dzieje. Sprawdzaj aplikację Ezviz, kiedy tylko chcesz. ZOBACZ CO SIĘ DZIEJE, NAWET W NOCY Kamera C1C automatycznie przełącza się w tryb nocny, gdy jest ciemno. Możesz czuwać nad snem Twojego dziecka bez najmniejszego hałasu czy też sprawdzić swój sklep lub biuro także w nocy. Dzięki diodom podczerwieni i ulepszonej optyce C1C pozwala na obserwację z odległości do 12 metrów nawet przy niskim natężeniu światła. SŁUCHAJ I ROZMAWIAJ C1C ma wbudowany głośnik i mikrofon. Wystarczy otworzyć aplikację, aby porozmawiać z osobami znajdującymi się w bezpośrednim otoczeniu kamery. ZAWSZE NA BIEŻĄCO Kiedy tylko ruch zostanie wykryty, natychmiast alarm jest wysyłany na aplikację w Twoim telefonie komórkowym jako powiadomienie. Wiedz, co się dzieje, kiedy się dzieje! ŁATWY MONTAŻ Dzięki magnetycznej podstawie i zestawowi montażowemu instalacja kamery jest naprawdę prosta. Wystarczy przykręcić metalową płytkę do ściany lub sufitu, przytwierdzić magnetyczną podstawę kamery i gotowe. Ustawienie optymalnego pola widzenia kamery C1C również jest łatwe dzięki szerokiemu kątowi widzenia, aż 92⁰ w poziomie. Dzięki magnetycznej podstawie możesz też zamocować kamerę C1C bezpośrednio na lodówce lub okapie. JEDNA APLIKACJA DO WSZYSTKIEGO Za pomocą intuicyjnej aplikacji Ezviz możesz oglądać obraz na żywo z aż 4 kamer jednocześnie. Aplikacja pozwala na podgląd na żywo oraz przeglądanie archiwum, odbiór powiadomienia o zdarzeniu, zrobienie zdjęcia lub filmu aktualnie oglądanej sceny na smartfonie, rozmowę z osobą na miejscu, zbliżenie cyfrowe, wybór jakości obrazu, a także dostęp do podstawowych ustawień kamery. Jedną i tą samą aplikacją możesz obsługiwać wszystkie inteligentne urządzenia Ezviz jak inteligentny wizjer DP1, Kamery zewnętrzne czy inteligentne gniazda do sterowania urządzeniami elektrycznymi..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Jarosław
woj. podkarpackie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Jarosław
woj. podkarpackie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kamery CCTV
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 11
Data dodania: 2021-03-04

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Imilab A1
229,00 zł
Płock
Kamera APPARTME APRM01001
149,00 zł
Gdynia
Kamera TP-LINK Vigi C400HP-2.8
219,00 zł
Gorzów Wielkopolski

Kamery CCTV w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij