Następne

Antyk klarnet Hawkes & Son 1895 rok

950,00 zł


Opis

Witam
Dziś w ofercie , prawdziwa perełka kolekcjonerska , klarnet najwyższej jakość renomowanej firmy Hawkes & Son. Klarnet wykonany z twardego afrykańskiego drewna hebanu. Niewiarygodna precyzja wykonania. Wszystkie elementy sygnowane - Superior class Hawkes & Son Denman Street Piccadilly Circus London. Na ustniku sygnatura Hawkes & Son.
Firma pod tym adresem rozpoczyna swoją produkcję w 1895 roku. Numer seryjny na klarnecie to 1784 . Tak niski numer może świadczyć, ze rok produkcji przypada na lata 1895 - 1900 . Klarnet jak na swój wiek, jest w bardzo dobrym stanie. Wszystkie klapy i dźwignie działają bez zastrzeżeń. Jedynie brak jednego pierścienia na baryłce. Przedmiot muzealny, jeżeli chodzi o Superior Class, bardzo trudny do zdobycia. W Anglii wystawiany w domach aukcyjnych. Chluba niewielu kolekcjonerów. Niestety brak oryginalnego futerału, stąd zaniżona i tak już atrakcyjna cena. Zapraszam do zapoznania się z pozostałymi przedmiotami na mojej aukcji. Możliwa wysyłka na koszt kupującego.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Janów Lubelski - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne