Przeciwwaga do ładowarki Doosan DL 550-3

1 800,00 zł

Przeciwwaga do ładowarki Doosan DL 550-3 - Pozostały sprzęt budowlany - Jadwisin
Przeciwwaga do ładowarki Doosan DL 550-3 - Pozostały sprzęt budowlany - Jadwisin - zdjęcie 1Przeciwwaga do ładowarki Doosan DL 550-3 - Pozostały sprzęt budowlany - Jadwisin - zdjęcie 2Przeciwwaga do ładowarki Doosan DL 550-3 - Pozostały sprzęt budowlany - Jadwisin - zdjęcie 3Przeciwwaga do ładowarki Doosan DL 550-3 - Pozostały sprzęt budowlany - Jadwisin - zdjęcie 4Przeciwwaga do ładowarki Doosan DL 550-3 - Pozostały sprzęt budowlany - Jadwisin - zdjęcie 5Przeciwwaga do ładowarki Doosan DL 550-3 - Pozostały sprzęt budowlany - Jadwisin - zdjęcie 6Przeciwwaga do ładowarki Doosan DL 550-3 - Pozostały sprzęt budowlany - Jadwisin - zdjęcie 7
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Jadwisin
woj. dolnośląskie
pow. złotoryjski
gm. Zagrodno

Stan:
Używany
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Firma Phu Jan Wengrzyn zajmuje się sprzedażą nowych oraz używanych części oraz podzespołów do wszelkiego typu maszyn i urządzeń budowlanych.W swojej ofercie posiadamy między innymi: przeciwwaga ze śrubami mocującymi do ładowarki kołowej Doosan DL 550-3 waga 500 kg.
Cena 1800,00 zł/netto.

-zęby: Escco Ultralok , Cat, Liebherr, Bofors, Lehnhoff, Case-Pocklain, Komatsu, Mtg, Conical W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo szeroką gamę części wysokiej jakości, które dobieramy do indywidualnych potrzeb każdego klienta.Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą sprzedaży.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 603... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Jadwisin
woj. dolnośląskie
pow. złotoryjski
gm. Zagrodno

Stan:
Używany
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Tadeusz
(PHU Jan Wengrzyn)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostały sprzęt budowlany
(w dziale: Przemysł)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 29
Data dodania: 2020-08-14

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Tadeusz
(PHU Jan Wengrzyn)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij