Łyżka trapezowa na szybkozłącze Lehnhoff MS 21 T 8.

9 500,00 zł

Łyżka trapezowa na szybkozłącze Lehnhoff MS 21... - Pozostały sprzęt budowlany - Jadwisin
Łyżka trapezowa na szybkozłącze Lehnhoff MS 21... - Pozostały sprzęt budowlany - Jadwisin - zdjęcie 1Łyżka trapezowa na szybkozłącze Lehnhoff MS 21... - Pozostały sprzęt budowlany - Jadwisin - zdjęcie 2Łyżka trapezowa na szybkozłącze Lehnhoff MS 21... - Pozostały sprzęt budowlany - Jadwisin - zdjęcie 3Łyżka trapezowa na szybkozłącze Lehnhoff MS 21... - Pozostały sprzęt budowlany - Jadwisin - zdjęcie 4Łyżka trapezowa na szybkozłącze Lehnhoff MS 21... - Pozostały sprzęt budowlany - Jadwisin - zdjęcie 5Łyżka trapezowa na szybkozłącze Lehnhoff MS 21... - Pozostały sprzęt budowlany - Jadwisin - zdjęcie 6Łyżka trapezowa na szybkozłącze Lehnhoff MS 21... - Pozostały sprzęt budowlany - Jadwisin - zdjęcie 7
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Jadwisin
woj. dolnośląskie
pow. złotoryjski
gm. Zagrodno

Stan:
Używany
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Firma PHU Jan Wengrzyn oferuje do sprzedaży używany osprzęt do maszyn budowlanych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo osprzęt do koparek kołowych i gąsienicowych, ładowarek czołowych oraz koparko - ładowarek. Wśród oferowanego przez nas osprzętu znajdują się m.in.: łyżki podsiębierne i przedsiębierne, łyżki skarpówki, łyżki załadunkowe, łyżki czerpakowe (chwytakowe), chwytaki do złomu i drewna, widły do palet, chwytaki i widły do hds, szybkozłącza, płyty adaptacyjne do młotów i nożyc hydraulicznych, zawiesia do chwytaków, łączniki do łyżek (kiwaki) oraz młoty i nożyce hydrauliczne.
Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników udzieli Państwu wszelkiej pomocy w doborze właściwego osprzętu.
Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą sprzedaży.

Łyżka trapezowa na szybkozłącze LEHNHOFF MS 21 T 8.Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 603... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Jadwisin
woj. dolnośląskie
pow. złotoryjski
gm. Zagrodno

Stan:
Używany
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Tadeusz
(PHU Jan Wengrzyn)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostały sprzęt budowlany
(w dziale: Przemysł)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 95
Data dodania: 2019-02-15

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Tadeusz
(PHU Jan Wengrzyn)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij