Nauszne JBL JR 310 Czerwone

99,00 zł

Nauszne JBL JR 310 Czerwone - Słuchawki - Jabłowo

Opis

Bezpieczny dźwięk JBL ( Legendarny dźwięk JBL z ograniczeniem głośności do 85 dB sprawia, że słuchanie muzyki jest bezpieczne nawet dla jej najmłodszych miłośników. Przeznaczone dla dzieci Specjalnie zaprojektowane poduszki w nausznikach oraz pałąk w fantastycznych kolorach Wbudowany mikrofon Pomóż dzieciom pozostawać w kontakcie ze światem dzięki wbudowanemu mikrofonowi. Mogą łatwo rozmawiać z przyjaciółmi i rodziną podczas przerw, a także z nauczycielami, gdy się uczą. Doskonałe dopasowanie Miękko wyściełany pałąk oraz mięciutkie poduszki w nausznikach zapewniają doskonałe dopasowanie do małych rozmiarów głowy. Przenośne Kompaktowa, składana konstrukcja i pojedynczy płaski przewód z mikrofonem i pilotem sprawiają, że muzyka staje się doskonale przenośna. Zestaw naklejek JBL Dzieci mogą zindywidualizować wygląd słuchawek za pomocą zestawu naklejek..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Jabłowo
woj. pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Jabłowo
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Słuchawki
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2021-02-28

Zgłoś naruszenie

Słuchawki w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij