Tuja szmaragd - szkółka roślin ozdobnych

6,00 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Tuja szmaragd - szkółka roślin ozdobnych - Roślinność iglasta - Jabłonna Druga
Tuja szmaragd - szkółka roślin ozdobnych - Roślinność iglasta - Jabłonna Druga - zdjęcie 1Tuja szmaragd - szkółka roślin ozdobnych - Roślinność iglasta - Jabłonna Druga - zdjęcie 2Tuja szmaragd - szkółka roślin ozdobnych - Roślinność iglasta - Jabłonna Druga - zdjęcie 3Tuja szmaragd - szkółka roślin ozdobnych - Roślinność iglasta - Jabłonna Druga - zdjęcie 4Tuja szmaragd - szkółka roślin ozdobnych - Roślinność iglasta - Jabłonna Druga - zdjęcie 5Tuja szmaragd - szkółka roślin ozdobnych - Roślinność iglasta - Jabłonna Druga - zdjęcie 6

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Jabłonna Druga
woj. lubelskie
pow. lubelski
gm. Jabłonna

Wystawiający:
Osoba prywatna

Szczegóły

Gatunek:
Tuja

Wysokość sadzonki:
20 cm


Opis

Szkółka Sawanna mieści się w Jabłonnie około 18 km na południe od Lublina w kierunku Biłgoraja, od wczesnych lat osiemdziesiątych. Zajmujemy się uprawą gruntowych i doniczkowych roślin ozdobnych. Główne gałęzie produkcji to iglaki (w tym również iglaki na pniu), hosty, krzewy liściaste, narcyzy i tulipany. Sadzonki iglaków i roślin rozmnażamy w sposób wegetatywny, dzięki temu mamy pewność jak będą wyglądały dorosłe rośliny. Nie będzie niespodzianek, więc nie wyhodujemy własnych odmian, ale klienci zawsze dostaną to, czego oczekują. Wysoka jakość roślin wymaga, aby wszystkie były regularnie podlewane, nawożone i przycinane. Dobra jakość gleb w Jabłonnie zapewnia, że tuje (żywotnik zachodni) z gruntu są najwyższej jakości. Jednocześnie w odpowiedzi na oczekiwania rynku produkujemy rośliny w doniczkach, dostępne cały rok. W naszej szkółce nigdy nie przesadzamy roślin z gruntu do doniczek, dlatego sadzonki doniczkowe mają rozwinięty system korzeniowy, dzięki czemu szybko rosną po posadzeniu w miejsce docelowe.

Produkujemy sadzonki tuj, jałowców, cisów, świerków, cyprysików i wielu innych. Sadzonki są zahartowane w warunkach lubelskiego klimatu. Sprzedajemy małe rośliny w doniczkach do 10 litrów, formowane w doniczkach do 50l i duże rośliny z gruntu, kopane z bryłą korzeniową.

Rośliny doniczkowe są w sprzedaży i można je sadzić kiedy tylko temperatura jest przez całą dobę wyższa niż 5C. Rośliny kopane wymagają odpowiedniej wilgotności, aby ich nie uszkodzić przy wykopywaniu, więc są dostępne przeważnie w okresie kwiecień - maj i wrzesień - październik, zależnie od opadów. Szczególnie polecamy tuje z gruntu odmiany Smaragd i Columna. Dostępne są rośliny o wysokości ponad dwa metry, dzięki czemu można wymienić rośliny uszkodzone np. przez koparkę.

Stale poszerzamy asortyment, tak aby większość wybranych gatunków można było kupić w jednej szkółce. Wszystkie rośliny są sprawdzone w klimacie Lublina i nie oferujemy roślin, które mogą przemarzać.

Więcej na https://www.sawanna.com.pl


Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Jabłonna Druga
woj. lubelskie
pow. lubelski
gm. Jabłonna

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Anna

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Roślinność iglasta
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 16
Data dodania: 2019-04-02

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj oferty w okolicy

Anna

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ