Rębak ciągnikowy RTH1 ENT napędzany z WOM ciągnika.

10 500 zł

Rębak ciągnikowy RTH1 ENT napędzany z WOM cią... - Rębaki  do drewna - Izdebki
Rębak ciągnikowy RTH1 ENT napędzany z WOM cią... - Rębaki  do drewna - Izdebki - zdjęcie 1Rębak ciągnikowy RTH1 ENT napędzany z WOM cią... - Rębaki  do drewna - Izdebki - zdjęcie 2Rębak ciągnikowy RTH1 ENT napędzany z WOM cią... - Rębaki  do drewna - Izdebki - zdjęcie 3Rębak ciągnikowy RTH1 ENT napędzany z WOM cią... - Rębaki  do drewna - Izdebki - zdjęcie 4Rębak ciągnikowy RTH1 ENT napędzany z WOM cią... - Rębaki  do drewna - Izdebki - zdjęcie 5Rębak ciągnikowy RTH1 ENT napędzany z WOM cią... - Rębaki  do drewna - Izdebki - zdjęcie 6Rębak ciągnikowy RTH1 ENT napędzany z WOM cią... - Rębaki  do drewna - Izdebki - zdjęcie 7Rębak ciągnikowy RTH1 ENT napędzany z WOM cią... - Rębaki  do drewna - Izdebki - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Izdebki
woj. podkarpackie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Idealne urządzenie do utylizacji gałęzi i produkcji zrębków opałowych.

W czasie wyrębu drzew powstaje bardzo duża ilość odpadów gałęziowych które do niedawna spalano lub pozostawiano na pryzmach aby zbutwiały.
Oferowane urządzenie zostało zaprojektowane do tego aby zminimalizować ilość odpadów powstałych podczas wycinki drzew ( drobnicę można doprowadzić do frakcji zrębki, wysuszyć a następnie spalić w piecu CO).

Rębak napędzany jest WOM ciągnika 540 obr/min oraz zawieszany jest na trójpunktowym układzie zawieszenia ( TUZ).

Układ hydrauliczny posiada wbudowany manualny regulator przepływu oleju przez co istnieje możliwość płynnej regulacji prędkości obrotowej wałka pobierającego materiał. Zastosowany rozdzielacz umożliwia takie sterowanie silnikiem hydraulicznym aby rolka pobierała lub wydawała ( np w przypadku zakleszczenia) materiał.

Układ hydrauliczny rębaka napędzany jest z hydrauliki ciągnika. Maszyna posiada dwa węże hydrauliczne zakończone szybko-złączem które wpina się do gniazd zasilania oraz powrotu hydrauliki ciągnika.

PARAMETRY TECHNICZNE
- MAX. ŚREDNICA MATERIAŁU: do 200 mm (gałąź 10cm wraz z odrostami lub wiązki drobnych gałęzi)
- Silnik - ciągnik min 20 KM: napęd WOM
- WIELKOŚĆ ZRĘBKÓW: 2-5 cm
- OBROTY WOM: 540 / min
- MASA: 370 - 400 kg
- WYDAJNOŚĆ: do 9 mp / h
- APARAT TNĄCY: 2 noże tnące + przeciw ostrze - hydraulicznie napędzany wałek pobierający materiał

Rębak posiada w standardzie obrotowy ( 360 stopni) wyrzutnik zrębki z regulowaną przesłoną oraz pełne osłony zgodne z obowiązującymi obecnie normami dla tego typu maszyn.

Osłony tarczy tnącej zostały tak zaprojektowane, aby umożliwić użytkownikowi szybki dostęp do noży (np celem sprawdzenia ich ostrości lub wymiany ).
Dodatkowo maszyna posiada możliwość złożenia stołu podawczego który podparty jest na sprężynach pneumatycznych. Ma to duże znaczenie podczas przechowywania rębaka który w pozycji ze złożonym stołem podawczym zajmuje mniej miejsca.

P. U. H. POLEXIM
36-203 IZDEBKI 609
TEL/FAX 0048 13 43 99 355
TEL KOM. +48 606 358 756; +48 602 436 498


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 604... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Izdebki
woj. podkarpackie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
POLEXIM
(POLEXIM)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Rębaki do drewna
(w dziale: Przemysł)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 36
Data dodania: 2017-02-20

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

POLEXIM
(POLEXIM)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ