Następne

PELLECIARKI: wydajność 300-450 kg/h napęd z silnika Diesla, matryce 6 mm lub 8mm

20 000 zł


Opis

Posiadamy w ofercie fabrycznie nowe prasy granulujące (peleciarki), zasilane silnikiem Diesla 24KM .Prasy pelletujące (granulatory) , w swojej pierwotnej postaci były urządzeniami wykorzystywanymi do produkcji granulatu paszowego dla zwierząt gospodarskich. Z czasem po odpowiednim utwardzeniu matryc i rolek, zaczęto wykorzystywać granulatory do produkcji pelletu opałowego z drewna, innych odpadów stolarnianych, słomy lub siana.

Obecnie stosuje się pelleciarki również do produkcji granulatu z nawozu naturalnego, granulek ściółkowych do sklepów zoologicznych, granulatu grzybni (specjalna matryca) itp.

Technologia produkcji pelletu wymaga odpowiedniego rozdrobnienia i wilgotności materiału oraz odpowiednich proporcji składników poddawanych granulacji .

Należy również pamiętać o tym że sama prasa granulująca jest tylko jedną z maszyn ciągu technologicznego a upraszczanie procesu produkcji może rzutować na jej efektywność pracy oraz wydajność.

DANE TECHNICZNE
- MODEL: DIESEL 24 KM
- WYDAJNOŚĆ: Pellet paszowy, ogrodniczy itp 300-450kg/h
Pellet opałowy z drewna : 50% wydajności
Pellet ze słomy : 40% wydajności
- MASA: 390 kg
- OBSŁUGIWANE MATRYCE: 6,8,10 mm (średnica matrycy 260mm, MATRYCA RUCHOMA)
- SILNIK: Diesla, jednocylindrowy 24KM, rozruch elektryczny, chłodzony cieczą i powietrzem

W skład zestawu wchodzi uzbrojone urządzenie wraz z matrycą (6 lub 8mm), zestawem kluczy do odkręcania matrycy. Komora przekładni jest również zalana olejem przekładniowym.Udzielamy 12 miesięcy gwarancji na oferowany przez nas artykuł.
Wystawiamy faktury VAT

P. U. H. POLEXIM
36-203 IZDEBKI 609
TEL/FAX 0048 13 43 99 355
TEL KOM. +48 606 358 756; +48 602 436 498


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Izdebki - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne