Kosiarka bijakowa z unoszoną pokrywą , szerokość robocza 260 cm, uzbrojenie nóż „Y”

17 000 zł

Kosiarka bijakowa z unoszoną pokrywą , szerok... - Kosiarki, sieczkarki - Izdebki
Kosiarka bijakowa z unoszoną pokrywą , szerok... - Kosiarki, sieczkarki - Izdebki - zdjęcie 1Kosiarka bijakowa z unoszoną pokrywą , szerok... - Kosiarki, sieczkarki - Izdebki - zdjęcie 2Kosiarka bijakowa z unoszoną pokrywą , szerok... - Kosiarki, sieczkarki - Izdebki - zdjęcie 3Kosiarka bijakowa z unoszoną pokrywą , szerok... - Kosiarki, sieczkarki - Izdebki - zdjęcie 4Kosiarka bijakowa z unoszoną pokrywą , szerok... - Kosiarki, sieczkarki - Izdebki - zdjęcie 5Kosiarka bijakowa z unoszoną pokrywą , szerok... - Kosiarki, sieczkarki - Izdebki - zdjęcie 6Kosiarka bijakowa z unoszoną pokrywą , szerok... - Kosiarki, sieczkarki - Izdebki - zdjęcie 7
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Izdebki
woj. podkarpackie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Kosiarka bijakowa z unoszoną pokrywą , szerokość robocza 260 cm, uzbrojenie nóż „Y”
Oferujemy fabrycznie nowe kosiarki bijakowe (mulchery) o szerokości roboczej 260cm marki JANSEN

Kosiarki bijakowe służą do skoszenia oraz jednoczesnego rozdrobnienia trawy, drobnych gałęzi, liści itp. Kosiarka tego typu świetnie sprawdzi się również przy rozdrabnianiu pozostałości pożniwnych.

Układ rozdrabniający stanowią noże o kształcie "Y," które pod wpływem wysokich obrotów wału roboczego ścinają i rozdrabniają materię.

Zastosowane w kosiarce przegrody sprawiają, że rozdrobniony materiał zostaje równomiernie rozprowadzony co znacznie przyspiesza proces rozkładu.

Urządzenie przystosowane jest do zawieszenia na TUZ ciągnika rolniczego, napęd kosiarki uzyskiwany jest z WOM (wałek standardowy sześciofrezowy - w zestawie).

DANE TECHNICZNE

• Model - JANSEN JK260 / szerokość koszenia 259cm
• Typ noża - "Y" - 112 szt.
• Układ zawieszenia - TUZ Kat.I oraz Kat.II
• Minimalna moc ciągnika - 80 KM
• Napęd - WOM 540 / wałek przekazu w zestawie
• Masa - 790 kg
• Wymiary - 305x102x89 cm

Oferowane urządzenie posiada ciężki, elektronicznie wyważany wał roboczy o średnicy 190 mm, który ma za zadanie zwiększyć obrotową energię kinetyczną noży odpowiedzialnych za ścięcie i rozdrobnienie materiału

Schemat napędu układu tnącego: przekazanie napędu z WOM na wzmocnioną przekładnię kątową kosiarki; przekładnia przekazuje napęd za pomocą wału na przekładnię pasową; przekładnia pasowa przekazuje napęd ( zwiększając obroty) na wał roboczy, na którym umocowane są noże.

Tylna pokrywa osłonowa jest otwierana, dzięki czemu podczas wykaszania wysokich traw istnieje możliwość uchylenia pokrywy aby nadmiar materiału szybciej wydostał się poza komorę roboczą. Powoduje to znaczne zmniejszenie obciążenia ciągnika oraz zwiększenie wydajności roboczej. Jednakże materiał, który wypadnie z pod otwartej przesłony jest gorzej przemielony i dłuższy niż gdyby przesłona była stale zamknięta w czasie koszenia.

Urządzenia są fabrycznie nowe oraz posiadają oznaczenie CE

POLEXIM -
Import-Eksport
36-203 Izdebki 609

woj. Podkarpackie
KONTAKT:
+48 602436498


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 604... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Izdebki
woj. podkarpackie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Polexim
(POLEXIM)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kosiarki, sieczkarki
(w dziale: Przemysł)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2019-06-28

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Polexim
(POLEXIM)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ