Wiercenie studni głębinowych kujawsko-pomorskie i okolice


Opis

Witam oferuję państwu wiercenie studni głębinowej maszyną o małych gabarytach co pozwala nam dotrzeć w każde miejsce nie niszcząc zieleni zapraszam do kontaktu najlepsze ceny wieloletnie doświadczenie


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Inowrocław - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Bydgoszcz i okolica (pow. m. Bydgoszcz w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Toruń i okolica (pow. m. Toruń w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Gniezno i okolica (pow. gnieźnieński w wielkopolskim), Ogłoszenia Żnin i okolica (pow. żniński w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Ciechocinek i okolica (pow. aleksandrowski w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Mogilno i okolica (pow. mogileński w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Mała Nieszawka i okolica (pow. toruński w kujawsko-pomorskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Inowrocławiu lub w całym województwie kujawsko-pomorskim.