Concept for Life Sensitive pasta dla kota - 3 x 75 g

34,80 zł

Concept for Life Sensitive pasta dla kota - 3... - Przysmaki dla kotów - Inowrocław

Opis

Concept for Life to wyjątkowa, poparta badaniami naukowymi koncepcja żywieniowa, która koncentruje się na indywidualnym dobrostanie kota. Receptura pasty Concept for Life Sensitive jest zatem idealnie dostosowana do specjalnych wymagań nadwrażliwych kotów. Naturalny błonnik z babki płesznik i grochu sprzyja zrównoważonemu procesowi trawienia. Ponieważ kurczak jest jedynym źródłem białka zwierzęcego, pasta Concept for Life Sensitive jest odpowiednia dla zwierząt z nietolerancją pokarmową. Prebiotyczne składniki MOS i FOS mogą wspierać stabilną florę jelitową i naturalny system odpornościowy. Concept for Life – przysmaki dostosowane do potrzeb żywieniowych Twojego kota. Pasta Concept for Life Sensitive w skrócie: Przekąska klasy premium dla dorosłych kotów. Dla zrównoważonego trawienia. Pojedyncze źródło białko: kurczak. Wsparcie stabilnej flory jelitowej, Wartościowe witaminy i esencjonalna tauryna. Bez sztucznych barwników i aromatów. Najlepsza przyswajalność i akceptacja. Wyprodukowane w Niemczech. Łatwe porcjowanie: można podać jako dodatek do karmy pełnoporcjowej lub jako nagrodę. Concept for Life – karma stworzona na całe życie!

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Inowrocław
woj. kujawsko-pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Inowrocław
woj. kujawsko-pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Przysmaki dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Przysmaki dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij