Zestaw szczotek do czyszczenia ekspresów automatycznych XAVAX 111142

54,99 zł

Zestaw szczotek do czyszczenia ekspresów auto... - Akcesoria AGD drobne - Grudziądz

Opis

Higiena jest bardzo ważna w przypadku w pełni automatycznych ekspresów do kawy. Aby to zapewnić, urządzenie musi być regularnie i dokładnie czyszczone, np. przy użyciu tego zestawu do czyszczenia, który umożliwia profesjonalne czyszczenie. 4-częściowy, specjalnie przystosowany zestaw czyszczący do w pełni automatycznych ekspresów do kawy z funkcją spieniania mleka. Zawartość zestawu: — bardzo długa, elastyczna szczoteczka do czyszczenia wężyków na mleko (długość: 33 cm, średnica: 3,5 mm i 6 mm) wykonana z plecionego drutu ze stali nierdzewnej, z dwoma szczoteczkami, — do małych, cienkich węży i rur, — nadaje się do większości automatycznych ekspresów do kawy z wężykami, które zasysają mleko z oddzielnego pojemnika, — szczoteczka do czyszczenia do usuwania zmielonej kawy z młynka, uchwytu filtra, pojemnika na fusy, podzespołu zaparzania lub mechaniki, — nadaje się do dźwigniowych i w pełni automatycznych ekspresów do kawy — szczoteczka z dyszą 3,5 mm do łatwego czyszczenia dysz, zaworów i wylotów z kamienia i tłuszczu kawowego — niezwykle cienka szczoteczka 2,5 mm — długie wężyki do zasysania mleka bardzo trudno jest utrzymać w czystości — składniki mleka, takie jak tłuszcz mleczny, laktoza (cukier mleczny), białka jaja itp. osadzają się na wewnętrznej stronie wężyków i nie można ich całkowicie rozpuścić przez zwykłe spłukanie, co powoduje pogorszenie smaku kawy — tylko mechaniczne wyczyszczenie szczoteczką zapewni pewne usunięcie tego osadu Wskazówki dla użytkownika Najlepszy efekt czyszczenia uzyskuje się, gdy szczoteczka do węża na mleko jest dodatkowo nasycona środkiem do czyszczenia dysz spienionego mleka.....

Przejdź na stronę sklepu internetowego i zamów produkt z dostawą do domu w dowolne miejsce w Polsce. Na stronie sklepu znajdziesz również szersze informacje o produkcie oraz metodach wysyłki.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep internetowy
(Elektronika do domu)

Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Akcesoria AGD drobne
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2022-09-02

Zgłoś naruszenie

Akcesoria AGD drobne w okolicy

Sklep internetowy
(Elektronika do domu)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij