Telewizor Samsung QE75QN91BATXXH 75" QLED 4K

13 999 zł

Telewizor Samsung QE75QN91BATXXH 75" QLED 4K - Telewizory - Grudziądz

Opis

Telewizor Samsung QE75QN91BATXXH 75" QLED 4K Precyzyjna kontrola podświetlenia ekranu Technologia Quantum Mini LED sprawia, że podświetlenie ekranu w telewizorze Samsung QE75QN91BATXXH jest kontrolowane lepiej niż kiedykolwiek dzięki udoskonalonej, 14-bitowej skali luminancji. Teraz możesz cieszyć się seansami wzbogaconymi o niedostrzegane wcześniej szczegóły. Nowoczesna technologia pozwoli Ci zachwycać się wyrazistymi detalami zarówno w ciemnych, jak i jasnych scenach. Skalowanie do 4K dzięki sztucznej inteligencji Doświadczaj najlepszych wrażeń, jakie możesz sobie wyobrazić. Dzięki technologii głębokiego uczenia, Procesor AI niezwykle precyzyjnie optymalizuje i ulepsza oglądane treści, a inteligentne skalowanie zapewnia zachwycającą rozdzielczość zbliżoną do 4K. Procesor w telewizorze Samsung QE75QN91BATXXH odpowiada również za zarządzanie technologią Quantum Mini LED, dzięki czemu możesz cieszyć się niezwykle realistycznym obrazem. Spektakularny kontrast i detale Daj się wciągnąć w głębię obrazu i czerp z oglądania jak najwięcej. Kategoria telewizorów Neo QLED oferuje spektakularne wrażenia dzięki Quantum Mini LED. Technologia Neo Quantum HDR 2000 w telewizorze Samsung QE75QN91BATXXH nadaje głębi kolorom i zwiększa kontrast każdej sceny, co sprawia, że możesz dostrzegać nawet najdrobniejsze szczegóły. Spektakularny dźwięk przestrzenny Dolby Atmos®, w połączeniu z wielokanałowymi wbudowanymi głośnikami w telewizorze Samsung QE75QN91BATXXH, zapewnia niezwykle porywający dźwięk. Doświadczysz niezapomnianych wrażeń kinowych, mając poczucie, że znajdujesz się w samym środku akcji oglądanego filmu. Eliminacja rozpraszających odblasków Nie pozwól, by światło odbijające się od telewizora przeszkodziło Ci w popołudniowym meczu lub wieczornym maratonie filmowym. Dzięki Powłoce Antyrefleksyjnej w telewizorze Samsung QE75QN91BATXXH możesz zapomnieć o rozpraszających odblaskach. Zajmij dowolne miejsce w salonie i zatrać się w tym, co lubisz oglądać najbardziej. Optymalizacja jasności obrazu w oparciu o porę dnia Funkcja w telewizorze Samsung QE75QN91BATXXH pozwala na automatyczne dostosowanie jasności obrazu oraz temperatury kolorów, w zależności od pory dnia i natężenia naturalnego światła zewnętrznego. Dzięki temu obraz jest bardziej przyjazny i miękki dla ludzkich oczu, przez co są mniej podatne na zmęczenie. Większa dynamika ruchu Doświadczaj niezwykle ostrego obrazu w telewizorze Samsung QE75QN91BATXXH o niespotykanej płynności i przeżywaj każdą rozgrywkę jeszcze bardziej - kiedy kibicujesz i wtedy, gdy sam stajesz do walki. Innowacyjna funkcja wyświetlania ruchu do 144 Hz w 4K zapewnia najwyższą wydajność, dzięki czemu możesz cieszyć się perfekcyjną dynamiką obrazu bez rozmyć i opóźnień. Intuicyjne centrum zarządzania Udoskonalony układ Smart Hub w telewizorze Samsung QE75QN91BATXXH jest jeszcze bardziej intuicyjny w użytkowaniu - teraz spędzisz mniej czasu na poszukiwaniu, a więcej na oglądaniu lub graniu. Wyświetlane treści podzielone ....

Więcej informacji na temat produktu oraz możliwych opcji dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu. W sklepie internetowym możesz bezpiecznie zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.

Zobacz cały opis

Kup w sklepie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Telewizory
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2022-03-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Samsung The Frame QE75LS03A
10 176 zł
Łomża
LG telewizor 75NANO99
11 255 zł
Rybnik

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij