NZXT Wentylator do zasilacza/obudowy AER RGB 140mm

129,05 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

NZXT Wentylator do zasilacza/obudowy AER RGB 140mm - Chłodzenie (Wiatraki,... - Grudziądz

Dane kontakowe zostały ukryte.


Opis

Aer RGB 2 140mmWentylatory Aer RGB 2 bezproblemowo integrują się z ekosystemem HUE 2, zapewniają optymalny przepływ powietrza i zaawansowane możliwości dostosowania oświetlenia. Podłącz do 5 wentylatorów na kanał, bądź miksuj z innymi akcesoriami HUE 2 i synchronizuj oświetlenie za pomocą oprogramowania CAM by osiągnąć niesamowite efekty, które działają w harmonii. Dzięki łożyskom FDB i specjalnie wyprofilowanym łopatkom, wentylatory Aer RGB 2 zapewniają wydajne chłodzenie przy zachowaniu ciszy. Sterowanie za pomocą oprogramowania CAM Rozpraszacz światła o unikalnym kształcie zapewnia ciekawe efekty świetlne oraz równomierne podświetlenie Kompatybilne z wszystkimi kontrolerami i akcesoriami HUE 2 Możliwość łączenia wentylatorów szeregowo by osiągnąć dodatkowe efekty świetlne Wentylator PWM oferujący cichą (22dBA) pracę Łożysko FDB zaprojektowane, by działać ponad 6 lat *Akcesoria HUE 2 nie są kompatybilne z HUE+*HUE 2 wspiera do 40 diod LED na kanał, pięć wentylatorów Aer RGB2 lub sześć akcesoriów HUE 2 łącznie.Z myślą o wydajnościTe wentylatory PWM o wysokim ciśnieniu statycznym zostały wyposażone w skośne wlot i wylot powietrza, które zwiększają przepływ powietrza i ciśnienie.Wyprofilowane łopatkiŁopatki wentylatora posiadają specjalnie wyprofilowane zakończenia, które pomagają zminimalizować opór oraz polepszyć wydajność.Łożysko FDBDzięki użyciu opatentowanych łożysk FDB wykonanych z miedzi, wentylatory Aer P wytrzymają ponad 6 lat pracy. Łożyska te zostały zaprojektowane w celu utrzymania stałego smarowania, co przekłada się na zmniejszenie hałasu.Nieskończone możliwościAer RGB wspiera do 5 wentylatorów na każdy kanał RGB & Fan Control. Połącz je razem i przypisz wentylatory do grup. Aer RGB zawiera wszystkie podstawowe ustawienia oświetlenia RGB i wprowadza ekskluzywne tryby takie jak tryb RPM.Oświetlenie zapewniane jest przez 8 diod LED oraz specjalnie zaprojektowany rozpraszacz światła.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep RTV AGD
(Sklep internetowy)

Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Chłodzenie (Wiatraki, radiatory)
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2022-03-30

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Pasta termoprzewodząca Thermal Grizzly pasta termoprzewodząca Hydronaut - 26 g / 10 ml
159,90 zł
Tarnowskie Góry
Wentylator Noctua NF-A20 PWM
159,90 zł
Bielsko-Biała

Chłodzenie (Wiatraki, radiatory) w okolicy

Sklep RTV AGD
(Sklep internetowy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij