Klasyczny regał łazienkowy z półkami biały + wenge - Orraro 3X

388,00 zł

Klasyczny regał łazienkowy z półkami biały +... - Regały - Grudziądz

Opis

Suma liczb od 1 do 100 (1+2+3+…+100) wynosi 5050. Gdybyśmy chcieli zastąpić niektóre znaki dodawania znakami odejmowania to czy byłoby możliwe otrzymanie wyniku 2345? Jeśli tak, to ile minimalnie plusów trzeba zastąpić minusami by ten wynik osiągnąć? Zadania matematyczne niestety nie są naszą najmocniejszą stroną... ale wiemy za to, czego Ci potrzeba, żeby ułatwić życie i sprawić, że stanie się ono przyjemniejsze, chociażby dzięki zakupom nowych kosmetyków, które spokojnie pomieścisz w rewelacyjnym regale łazienkowym Orraro 3X marki Elior. Klasyka w nowym wydaniu Nie ma nic przyjemniejszego, niż wieczorna kąpiel z dodatkiem pachnącego olejku eterycznego, potem maseczka na twarz, ulubiony balsam i na koniec krem pod oczy i maseczka odżywcza na włosy... Wszystkie te kosmetyki są niezbędne do codziennej wieczornej pielęgnacji, ale z czasem ich ilość w naszej łazience zaczyna przytłaczać. Stąd nasza propozycja w postaci regału łazienkowego Orraro 3X marki Elior, który został stworz

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Kup w sklepie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Grudziądz
woj. kujawsko-pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Regały
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-05-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

szafka nocna huggle 2
529,00 zł
Inowrocław

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij