Izolacje natryskowe pianą poliuretanową


Opis

Wykonujemy usługi dociepleniowe w zakresie izolacji natryskowych PIANKĄ PUR - poddasza,dachy,fundamentu,hale,zbiorniki itp. Stosowane przez Nas materiały charakteryzują się wyższymi parametrami technicznymi w porównaniu do tradycyjnych materiałów ociepleniowych. Wszystkie używane przez nas pianki PUR opatrzone są znakiem CE zgodnie z normą EN 14315-1.
Nasza firma za główny cel stawia sobie zadowolenie i satysfakcję klienta. Wysoka jakość towaru oraz solidne wykonanie to podstawa naszego działania.
Z pełnym zaangażowaniem pomagamy naszym klientom w wyborze najlepszych dla nich rozwiązań, dostosowując do indywidualnych potrzeb. Proponujemy Państwu zupełnie niezobowiązujące i bezpłatne pomiary wstępne, razem z wyceną.
Obsługujemy rynek lokalny w promieniu do 150 km.
Naszymi klientami są; instytucje państwowe,firmy,klienci indywidualni
Wykonujemy również usługi po za granicami kraju/Niemcy/
Firmę tworzy 8 pracowników
Nasza firma jako najważniejszy cel stawia sobie zadowolenie klienta.
Po za tym:
usługi ogólnobudowlane ze szczególnym uwzględnieniem:
-stolarki otworowej wszelkiego typu -drewno-aluminium-pcv-płyta.Przedstawicielstwo czołowych polskich producentów

www.stoldom.com.pl

(zakładka piana)


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Grudziądz - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Kwidzyn (pow. kwidzyński w pomorskim), Ogłoszenia Świecie (pow. świecki w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Brodnica (pow. brodnicki w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Wąbrzeźno (pow. wąbrzeski w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Papowo Biskupie (pow. chełmiński w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Książki (pow. wąbrzeski w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Śliwice (pow. tucholski w kujawsko-pomorskim)