Następne

GRATOWARKA automatyczna do wałków


Opis

Proponujemy Państwu zakup GRATOWARKI.


Jest to zautomatyzowane urządzenie do szlifowania/polerowania wałków i innych obrabianych przedmiotów walcowych, które znajdzie zastosowanie w obróbce metalu, stopów aluminium oraz drewna. Dzięki swojej konstrukcji oraz opcji regulacji napięcia paska ściernego można nią szlifować wałki o różnej średnicy. Taśma ścierna przesuwana jest przez opatentowany automatyczny system, napędzany ruchem obrotowym obrabianego elementu co zapewnia najlepszą wydajność.

Gratowarkę zamontujecie Państwo bardzo łatwo za pomocą śrub do imaka tokarki.

Nie wymaga bezpośredniego użycia rąk przy wygładzaniu obrabianych elementów, przez co jest bezpieczna dla pracownika (zaprojektowana i wykonana wg normy międzynarodowej ISO 23125).W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji.
Zachęcam do kontaktu.

Klaudia Łopata
kl @ multimasz.pl
+48 62 791 51 19


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne