Zasłona arabela 150 x 250 cm

177,90 zł

Zasłona arabela 150 x 250 cm - Zasłony - Grójec
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Grójec
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

  Efektowna gotowa zasłona w białym kolorze upiększona drukowanym, czarnym motywem kwiatowym. Gotową czarno-białą zasłonę można dowolnie odwracać i zawiesić na dwa sposoby w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać - górą do dołu lub dołem do góry, co daje wiele możliwości efektownych aranżacji okien. Zdjęcie przedstawia aranżację okienną dwóch takich samych zasłon Arabela.   Wymiary zasłony: szerokość 150 cm wysokość 250 cm tolerancja wymiarów +/- 5 cm   Kolor: biały z czarnym, drukowanym kwiatowym wzorem   Materiał: tkanina poliestrowa   Taśma marszcząca: brak   Produkt Polski     PRAKTYCZNE WSKAZÓWKI   Podana cena dotyczy 1 sztuki zasłony   Boki są wykończone laserowo - nie wirować zasłonki po wypraniu    

Produkt, który właśnie oglądasz możesz zamówić bezpośrednio w sklepie internetowym. Przejdziesz do niego poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz aktualne informacje dotyczące kosztów dostawy w dowolne miejsce w Polsce oraz terminu realizacji zamówienia.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Grójec
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Tekstylia
(Sklep internetowy)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Zasłony
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2021-01-22

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Tekstylia
(Sklep internetowy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij