Thrustmaster 458 Spider XboxONE

479,00 zł

Thrustmaster 458 Spider XboxONE - Kierownice - Grójec

Opis

Zanurz się w wyjątkowo realistycznym świecie wyścigów na konsoli Xbox One dzięki oficjalnej kierownicy wyścigowej Ferrari 458 Spider Racing Wheel! Kierownica wyścigowa Ferrari 458 Spider oferuje najlepsze elementy doświadczenia firmy Thrustmaster wszystkim graczom - od początkujących do najbardziej doświadczonych użytkowników. Dzięki niej zwykłe sesje gier wyścigowych na konsoli Xbox One można przekształcić w realistyczne, emocjonujące wydarzenia. Co najważniejsze, nawet osoby niemające żadnego doświadczenia mogą wyjątkowo łatwo zacząć używać tej kierownicy i doświadczać realistycznych wrażeń, w pełni wykorzystując czas spędzany na wirtualnych torach wyścigowych! Podstawa kierownicy z mechanizmem Bungee Cord Najpopularniejsza kierownica wyścigowa wśród fanów gier Forza! Łatwa obsługa: oficjalna kierownica typu Plug-and-Play do konsoli Xbox One z rozpoznawaniem przez port USB. Rozbudowane elementy sterujące do obsługi wszystkich czynności związanych z jazdą - 9 przycisków czynności, 1 pokrętło Manettino, 1 d-pad, 1 przycisk Xbox Guide i 1 dioda parowania sygnalizująca wykrycie czujnika Kinect. Uniwersalna kierownica wyścigowa Kierownica o średnicy 28 cm - replika kierownicy prawdziwego samochodu wyścigowego Ferrari 458 Spider wykonana w skali 7:10. Dwa czerwone gumowe chwyty o chropowatej fakturze utrzymane w stylistyce sportów motorowych - optymalny komfort podczas wyścigów. 2 łopatki zmiany biegów w górę i w dół wykonane w całości z metalu. Podstawa kierownicy zawiera mechanizm Bungee Cord, który pozwala uzyskać liniowy opór, przekładający się na bardziej komfortowe i intuicyjne sterowanie. Dodatkowe atuty to regulowana czułość, automatyczne środkowanie kierownicy i 240-stopniowy kąt obrotu, który zapewnia bardzo wysoką precyzję. Duży, regulowany zestaw pedałów W komplecie z kierownicą dostarczany jest zestaw pedałów z szerokim podnóżkiem. Nachylenie pedałów można regulować, a pedał hamulca z oporem progresywnym zapewnia realistyczne wrażenia związane z jazdą i umożliwia personalizację. Do wyścigów w stylu Ferrari GT..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Grójec
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Grójec
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kierownice
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Kierownice w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij