Szybka pożyczka tel 513-654-277


Opis

Biuro POŻYCZKI Grójec ul.Niepodległości 3 lok 1-na przeciwko poczty,powiązane umowami agencyjnymi z Fines S.A.z siedzibą w Sopocie(81-842),ul.Józefa Wybickiego 13C działa poprzez swoich Autoryzowanych Agentów jako pośrednik kredytowy banków:Alior Bank S.A. Nest Bank S.A.,Getin Noble Bank S.A.,TF Bank AB,Ferratum Bank p.l.c,BZ WBK SA,Deutsche Bank Polska SA,Raiffeisen Bank Polska SA,AS Inbank S.A oraz firm pożyczkowych:Aasa Polska SA,Axcess Financial Poland Sp.z o.o., Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o.,InCredit Sp. z o.o.,NetCredit Sp. z o.o.,IPF Polska Sp. z o.o.,Provident Polska SA,SuperGrosz Sp. z o.o., TAKTO Finanse Sp. z o.o.,SMS Kredyt Sp. z o.o.,Vivus Finance Sp. z o.o., Zaplo Sp. z o.o.,Rapida Sp. z o.o.,CreditStar Sp.z o.o.,Fundusz Mikro Sp. z o.o.oraz Pragma Faktoring S.A,Vippo Sp. z o.o..W zakresie umów ze współpracującymi bankami i firmami pożyczkowymi Biuro POŻYCZKI ul.Niepodległości 3 lok1-na przeciwko pocztyjest umocowane do: przedstawiania oferty kredytowej/pożyczkowej;przetwarzania danych,informacji i dokumentów dotyczących osób ubiegających się o kredyt/pożyczkę oraz przekazywania im informacji i dokumentów kredytowych;(w niektórych przypadkach) podpisywania umów kredytu/pożyczki i/lub wypłaty kwoty kredytu/pożyczki na podstawie otrzymanych pełnomocnictw; wyjaśniania przyczyn braku spłaty kredytu/pożyczki. Stan na dzień 06.06.2018 r.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Grójec - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Skierniewice (pow. m. Skierniewice w łódzkim), Ogłoszenia Piaseczno (pow. piaseczyński w mazowieckim), Ogłoszenia Pruszków (pow. pruszkowski w mazowieckim), Ogłoszenia Żyrardów (pow. żyrardowski w mazowieckim), Ogłoszenia Otwock (pow. otwocki w mazowieckim), Ogłoszenia Grodzisk Mazowiecki (pow. grodziski w mazowieckim), Ogłoszenia Michałowice-Osiedle (pow. pruszkowski w mazowieckim)