Piana na osy i szerszenie - 300 ml sumin

19,99 zł

Piana na osy i szerszenie - 300 ml sumin - Pozostałe artykuły do... - Grodzisk Wielkopolski

Opis

Piana na osy i szerszenie marki Sumin to popularna tzw. gaśnica, która likwiduje całe gniazda niebezpiecznych os i szerszeni. Preparat jest niezwykle skuteczny i natychmiastowy w działaniu - zwalcza owady w sposób kontaktowy, paraliżując je. Pełną skuteczność produkt osiąga już po 24 godzinach. Wytworzona piana tworzy barierę na gnieździe, przez która owady nie są w stanie się przedostać. Zawiera mocne i skuteczne substancje aktywne. Opakowanie pod wysokim ciśnieniem umożliwia stosowanie preparatu z bezpiecznej odległości (2-3 metrów). Dzięki temu ograniczamy ryzyko zaatakowania przez rozjuszone owady.  Jak stosować pianę na osy i szerszenie Sumin? Produkt został umieszczony w wygodnym opakowaniu, aerozolu pod wysokim ciśnieniem. Przed użyciem wstrząsnąć zawartością opakowania. Zabieg wykonać w godzinach wieczornych, ze względu na małą aktywność owadów i ich powrót do gniazda. Oprysk pianą wykonać przez 7-12 sekund, celując strumieniem bezpośrednio w gniazdo i pokrywając jego całą powierzchnię. Po upływie doby od zastosowania preparatu można przystąpić do usuwania gniazda. Substancje aktywne i wielkość opakowania Preparat posiada aż 3 substancje czynne: cypermetryna 0,50 g/100 g; tetrametryna 0,20 g/100 g oraz geraniol 0,01 g/100 g. W opakowaniu znajduje się 300 ml preparatu. Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.

Dodatkowe informacje na temat produktu znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Grodzisk Wielkopolski
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Internetowy sklep ogrodniczy)

Grodzisk Wielkopolski
woj. wielkopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe artykuły do domu i ogrodu
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2022-03-24

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Pozostałe artykuły do domu i ogrodu w okolicy

Sklep
(Internetowy sklep ogrodniczy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij