SanDisk Ultra 64GB USB Type-C 150 MB/s

54,90 zł

SanDisk Ultra 64GB USB Type-C 150 MB/s - Pamięć flash (Pendrive) - Grabówka

Opis

SanDisk Ultra USB-C 150 MB/s Łatwo przechowuj i udostępniaj pliki za pomocą dysku SanDisk Ultra USB Type-C. Dzięki USB 3.1 Gen 1 bez problemu możesz podłączyć urządzenie do laptopów USB typu C, telefonów i tabletów - i nie musisz martwić o adapter. Duże pojemności i wysokie prędkości przesyłania oznaczają brak stresu związanego z oczekiwaniem lub brakiem miejsca, nawet gdy nie masz dostępu do Internetu. Dodatkowo, dołączone aplikacje i usługi zapewniają ochronę dla dodatkowego spokoju. Niezależnie od tego, czy tworzysz kopię zapasową swojego najnowszego projektu w pracy lub szkole, czy po prostu wymieniasz się plikami z przyjaciółmi, będziesz mieć natychmiastowy dostęp i miejsce na wszystkie Twoje zdjęcia, filmy, muzykę i inne ważne dla Ciebie pliki. SanDisk Ultra podłącza się bezpośrednio do komputerów, smartfonów i tabletów USB typu C, dzięki czemu można szybko i łatwo przenosić zdjęcia, filmy i inne pliki między urządzeniami. Wysokowydajny dysk flash USB 3.1 Gen 1 ma błyskawiczne prędkości odczytu do 150 MB/s, prędkości zapisu, które umożliwiają przesłanie filmu o pełnej długości w mniej niż 30 sekund 3 oraz pojemności do 256 GB. Wąska, wysuwana konstrukcja dysku pozostawia więcej miejsca dla innych portów, dzięki czemu bez problemu można podłączyć także inne akcesoria. Dołączone oprogramowanie SanDisk SecureAccess z szyfrowaniem chronionym hasłem zapewnia bezpieczne przechowywanie poufnych informacji. Zachowaj porządek dzięki dołączonej aplikacji SanDisk Memory Zone - łatwo zarządzaj i twórz kopie zapasowe zawartości na smartfonie lub tablecie z Androidem. Życie jest pełne niespodzianek. Na szczęście możesz odzyskać przypadkowo usunięte pliki za pomocą dołączonego oprogramowania RescuePRO Deluxe..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Grabówka
woj. podlaskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Grabówka
woj. podlaskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pamięć flash (Pendrive)
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2021-03-04

Zgłoś naruszenie

Pamięć flash (Pendrive) w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij