Drewniana konsola z szufladami - Lorem 3X

1 578,00 zł

Drewniana konsola z szufladami - Lorem 3X - Toaletki - Grabówka

Opis

W XIX wieku we Francji powstał styl ludwikowski, który odcisnął swoje piętno w postrzeganiu wystroju wnętrz. Ociężałe i solidne z wyglądu meble przestały cieszyć mieszkańców miast. Każdy potrzebował odrobiny szaleństwa i zerwania z nudą. Z pomocą przyszedł nowy styl, który spełniał wszystkie oczekiwania tamtejszej ludności. Charakteryzował się lekkością formy i niespotykaną wcześniej harmonią. Wszędzie gdzie było to tylko możliwe zrywano z liniami prostymi. Brzegi były falowane lub w kształcie lekkich łuków. Każdy element musiał być wyjątkowy i przyciągać uwagę. W celu oddania tego charakteru powstała konsola Lorem 2X marki Elior. Piękna lekkość formy Oddanie niesamowitego stylu z dawnych lat nigdy nie jest łatwym zadaniem. Należy uważać, aby przypadkiem nie przesadzić z elementami charakterystycznymi dla danej epoki, bo takiemu meblowi bliżej będzie do karykatury niż klimatu starego wyrobu. Na szczęście konsola Lorem 2X idealnie i gracją równoważy wszystkie te cechy. Blat jest

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Grabówka
woj. podlaskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Grabówka
woj. podlaskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Toaletki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2021-09-17

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Toaletki w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij