Visby: karlskrona - materac kieszeniowy kokos wełna

881,00 zł

Visby:  karlskrona - materac kieszeniowy kokos... - Materace - Gowidlino
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gowidlino
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

VISBY KARLSKRONA - doskonały materac kieszeniowy o 7 strefach twardości dla osób szukających twardego materaca. Stworzony został on z myślą o ludziach, którzy cenią sobie prawdziwy komfort snu na wysokiej jakości materacu. Dzięki doskonałemu projektowi, materac doskonale dostosowuje się do sylwetki leżącej na nim osoby, co w konsekwencji sprawia, że wypoczynek na nim odstresowuje i rewelacyjnie odpręża.

VISBY KARLSKRONA to materac, który łączy w sobie system sprężyn kieszeniowych, wysokiej jakości piankę poliuretanową oraz matę kokosową, która znajduje się po obu stronach materaca oraz owczą wełnę z jednej strony. Każda sprężyna zapakowana jest w osobną kieszeń - dzięki temu materac ma dużą elastyczność punktową, ugina się w miejscu nacisku, a tym samym dopasowuje się do budowy ciała osoby na nim leżącej zapewniając właściwe podparcie poszczególnym partiom ciała. Materac KARLSKRONA to materac obustronnie twardy H3. Dzięki zastosowaniu w nim z jednej strony wełny owczej polecamy go stosować w systemie lato/zmia - wełna owcza ma właściwości ocieplające.

PARAMETRY TECHNICZNE:
 


Materac dwustronny
Twardość: H3 (obie strony materaca)
Materac sprężynowy kieszeniowy
7 stref twardości - zapewnia prawidłowe podparcie ciała podczas snu
Owcza wełna, grubość 0,5 cm (jednostronna)
Mata kokosowa, grubość 1 cm (obustronna) - usztywnia i utwardza materac
Pianka elastyczna, grubość 3 cm (obustronna)
Formatka kieszeniowa, drut 1,8 mm, 272 sprężyny/m² (każda zapakowana w osobną kieszeń) -  im gęściej ułożone są sprężyny, tym materac ma więcej punktów podparcia i większą elastyczność punktową (standardowe zagęszczenie sprężyn wynosi 272 sprężyny/m²)
Owata, siatka wentylująca
Filc tapicerski 500g/m² - 1 mm (między pianką i formatką ze sprężynami, 2 warstwy)
Pokrowiec: standardowy w cenie lub inne za dopłatą (informacja o pokrowcach w zakładce pod zdjęciem)
Zalecany stelaż: bez regulacji, prześwit nie większy niż 5 cm
Cechy: ortopedyczny, antyalergiczny


WYMIARY:
 


Wysokość: 16 cm
Szerokość: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180, 200 cm
Długość: 200 cm


MATERAC POLECAMY DLA:
 


Par – ciężar jednej osoby nie wpływa na ugięcie materaca w części zajmowanej przez drugą osobę. 
Osób ważących między 80 I 110 kg
Osób chcących spać na twardym materacu
Alergików


Formatka kieszeniowa 7-strefowa, drut 1,8 mm, 272 sprężyny/m². Zastosowany typ sprężyn charakteryzuje się tym, że każda z nich jest zamknięta w osobnej kieszonce z materiału, i naciągnięta na ok. 30% w celu wyeliminowania ryzyka zapadania się. Brak połączenia między sprężynami sprawia, że każda z nich może pracować niezależnie od innych. Eliminuje to efekt uginania się dużej powierzchni materaca pod wpływem nacisku na małej powierzchni, co jest charakterystyczne dla materacy wykonanych na bazie klasycznej sprężyny bonnellowej.

W przypadku materaca ze sprężyną kieszeniową, na którym śpią dwie osoby, wiercenie i obracanie się jednej z nich nie będzie odczuwalne dla drugiej. Nie będzie też miała znaczenia różnica wagi pomiędzy osobami śpiącymi razem na jednym materacu, która w przypadku materaca ze sprężyną standardową powoduje zsuwanie się osoby lżejszej na osobę cięższą. Z uwagi na to, że ciało człowieka możemy podzielić na 7 stref, z których każda potrzebuje innej siły podparcia podczas leżenia, użyte zostały sprężyny kieszonkowe o różnej twardości ułożone w taki sposób, aby stworzyć 7 stref materaca zmiennej twardości. Materac wykonany z tego typu sprężyn jest zdecydowanie bardziej cichy, ponieważ sprężyny nie stykają się ze sobą. Użyte materiały oraz siedmiostrefowa budowa materaca zapewniają wyjątkowy komfort snu. Materac idealne dopasowuje się do kształtów ciała, bez względu na to czy leży się na plecach, na boku czy na brzuchu. To pozwala efektywnie wypoczywać.

Pianka T-30 o gęstości 30 kg/m² - bard


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gowidlino
woj. pomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Meble
(Meble)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Materace
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2020-05-08

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Meble
(Meble)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ