PeeWee Wood Pellets Bezzapachowy żwirek dla kota - 9 kg

64,80 zł

PeeWee Wood Pellets Bezzapachowy żwirek dla kota... - Żwirki do kuwety - Gościęcin
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gościęcin
woj. opolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Żwirek dla kota PeeWee jest produkowany w 100% z włókien drzewnych ze szwedzkich świerków i sosen zwyczajnych. Nie zawiera on liści ani kawałków kory. W procesie produkcji nie używa się też środków zapachowych, wiążących, chemicznych ani kleju. PeeWee Wood Pellets Bezzapachowy żwirek dla kota jest naturalnym produktem, który ulega rozpadowi biologicznemu i nadaje się na kompost. Można go wyrzucić do pojemnika na odpady organiczne; oprócz tego nie jest szkodliwy dla ludzi ani zwierząt. Włókna drzewne są prasowane pod wysokim ciśnieniem: temperatura wzrasta wtedy do 120°C, zabijając owady i ustroje chorobotwórcze. Powstały w ten sposób żwirek wyróżnia się niezwykłą chłonnością i bardzo skutecznie neutralizuje zapach amoniaku. Oprócz tego nie pyli się, dzięki czemu łapy Twojego kota będą stale suche i czyste. Zapobiegnie to także przykrym zapachom w domu: pozwoli utrzymać świeżość, czystość oraz zminimalizuje ilość kurzu. Połączenie PeeWee Wood Pellets Bezzapachowego żwirku dla kota z kuwetą dla kota PeeWee gwarantuje najlepsze efekty. Razem tworzą one ekologiczną toaletę, która poprawi samopoczucie Twojego kota i jednocześnie przyczyni się do ochrony środowiska. PeeWee Wood Pellets Bezzapachowy żwirek dla kota w skrócie: W 100% naturalny żwirek drewniany dla kota. Wyprodukowany w sposób zrównoważony: pochodzi z włókien drzewnych szwedzkich świerków i sosen zwyczajnych, jest produktem ubocznym przetwórstwa drewna. Ulega rozkładowi biologicznemu i nadaje się na kompost: przyjazny środowisku, można go wyrzucić do pojemnika na odpady organiczne. Bez sztucznych dodatków: bez środków zapachowych, wiążących czy chemicznych, bez kleju. Bardzo chłonny: błyskawicznie wchłania i zatrzymuje ciecz. Neutralizuje zapach amoniaku: zapobiega nieprzyjemnym zapachom w domu. Nie pyli się: łapy kota pozostają suche i czyste. Bez liści i kawałków kory. Nieszkodliwy dla zdrowia: nie zawiera dodatków chemicznych; wysoka temperatura w procesie produkcyjnym neutralizuje potencjalne ustroje chorobotwórcze i zabija owady. Idealnie nadaje się do użycia razem z kuwetami PeeWee: razem tworzą komfortową toaletę, która chroni środowisko: PeeWee EcoHȗs pakiet na start: kuweta, łopatka i żwirek

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gościęcin
woj. opolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Żwirki do kuwety
(w dziale: Hobby i książki)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 87
Data dodania: 2020-09-06

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij