Pedigree Schmackos - 3 smaki, 3 x 144 g (3 x 20 szt.)

27,80 zł

Pedigree Schmackos - 3 smaki, 3 x 144 g (3 x 20... - Przysmaki dla psów - Gorzów Wielkopolski

Opis

Smakowite paski do gryzienia, które mają w sobie to coś – sprawiają, że psie serca biją szybciej! Czy to jako przekąska, czy jako pożywna nagroda podczas treningu, przysmaki Pedigree Schmackos to zawsze miło widziane kąski dla Twojego czworonoga. Smakołyki umożliwiają łasowanie bez wyrzutów sumienia, ponieważ zawierają mniej niż 30 kcal. Te mięsne paski można łatwo dzielić na porcje, przez co doskonale nadają się dla wszystkich dorosłych psów – niezależnie od wieku, rasy czy wielkości. Zawarte w przysmakach kwasy tłuszczowe omega-6 mogą sprzyjać zdrowiu, w szczególności zdrowiu skóry i sierści. Poza tym cenne witaminy i minerały pozytywnie wpływają na dobre samopoczucie ogólne Twojego najlepszego przyjaciela. Przysmaki Schmackos nie zawierają żadnych sztucznych substancji aromatyzujących. Pedigree Schmackos w skrócie: Gryzaki o wyrazistym, mięsnym smaku dla psów. Dla wszystkich psów: niezależnie od wieku, rasy i wielkości. Poniżej 30 kcal: łasowanie bez tycia. Bogate w kwasy tłuszczowe omega-6: mogą pomóc Twojemu czworonogowi zachować dobrą kondycję. Cenne witaminy i minerały: witamina E może wspierać siły obronne organizmu, wapń może pomóc zachować mocne kości. Łatwe porcjowanie: czy to podczas treningu, czy jako przekąska między posiłkami. Bez sztucznych aromatów.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gorzów Wielkopolski
woj. lubuskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Gorzów Wielkopolski
woj. lubuskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Przysmaki dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij