Hala/magazyn na wynajem

7 500,00 zł

Hala/magazyn na wynajem - Hale, magazyny do wynajęcia - Gorzów Wielkopolski
Hala/magazyn na wynajem - Hale, magazyny do wynajęcia - Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 1Hala/magazyn na wynajem - Hale, magazyny do wynajęcia - Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 2Hala/magazyn na wynajem - Hale, magazyny do wynajęcia - Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 3Hala/magazyn na wynajem - Hale, magazyny do wynajęcia - Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 4Hala/magazyn na wynajem - Hale, magazyny do wynajęcia - Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 5Hala/magazyn na wynajem - Hale, magazyny do wynajęcia - Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 6Hala/magazyn na wynajem - Hale, magazyny do wynajęcia - Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 7Hala/magazyn na wynajem - Hale, magazyny do wynajęcia - Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz

Zobacz na mapie:
Gorzów Wielkopolski
woj. lubuskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Szczegóły

Pow. obiektu:
580 m2

Cena za m2:
12.93


Opis

Przedmiotem oferty jest hala magazynowa wraz z pomieszczeniem biurowym o powierzchni 580 m2 zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim.

Magazyn w całości murowany. W skład powierzchni nieruchomości wchodzi hala magazynowa, wyposażona w bramę otwieraną oraz rampę przeładunkową, pomieszczenie biurowe, łazienka z wc.

Nieruchomość w dobrym stanie technicznym, nadająca się do rozpoczęcia działalności bez ponoszenia dodatkowych kosztów, hala magazynowa - na podłogach wylewka betonowa, pomieszczenie biurowe wyłożone terakotą. Łazienka w glazurze i terakocie. Ciepła woda ogrzewana elektrycznie.

Parametry techniczne budynku pozwalają na prowadzenie przemysłowo – produkcyjnej działalności, warsztatu, a układ pomieszczeń daje duże możliwości adaptacyjne.

Obiekt w całości ogrodzony wyposażony w system monitoringu. Część biurowa zabezpieczona instalacją alarmową oraz systemem przeciwpożarowym. Teren wokół obiektu utwardzony z placem manewrowym dla TIR-ów.

Dużym atutem magazynu jest jego lokalizacja, nieruchomość sąsiaduje z innymi magazynami oraz firmami, co zapewnia natężenie oraz przepływ klientów.

Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz.

Cena najmu: 7 500,00 zł + VAT + energia.
Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI ! ! !Zapraszamy na prezentację nieruchomosci

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej
DRWIEGANIERUCHOMOSCI.PL

Biuro Nieruchomości DRWIĘGA - TWÓJ WYMARZONY DOM W ZASIĘGU RĘKI...

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gorzów Wielkopolski
woj. lubuskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Drwięga Nieruchomości
(DRWIĘGA NIERUCHOMOSCI MICHAŁ DRWIĘGA)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Hale, magazyny do wynajęcia
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2020-04-29

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Drwięga Nieruchomości
(DRWIĘGA NIERUCHOMOSCI MICHAŁ DRWIĘGA)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ