Hala/magazyn na sprzedaż

460 000 zł

Hala/magazyn na sprzedaż - Hale, magazyny na sprzedaż - Gorzów Wielkopolski
Hala/magazyn na sprzedaż - Hale, magazyny na sprzedaż - Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 1Hala/magazyn na sprzedaż - Hale, magazyny na sprzedaż - Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 2Hala/magazyn na sprzedaż - Hale, magazyny na sprzedaż - Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 3Hala/magazyn na sprzedaż - Hale, magazyny na sprzedaż - Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 4Hala/magazyn na sprzedaż - Hale, magazyny na sprzedaż - Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 5Hala/magazyn na sprzedaż - Hale, magazyny na sprzedaż - Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 6Hala/magazyn na sprzedaż - Hale, magazyny na sprzedaż - Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 7Hala/magazyn na sprzedaż - Hale, magazyny na sprzedaż - Gorzów Wielkopolski - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz

Zobacz na mapie:
Gorzów Wielkopolski
woj. lubuskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Szczegóły

Cena za m2:
1640.40

Pow. obiektu:
280 m2


Opis

Przedmiotem oferty jest hala przemysłowo - produkcyjna o powierzchni 258,5 m2 usytuowana na parterze budynku mieszkalnego położona w Gorzowie Wielkopolskim - Osiedle Słoneczne.

Hala mieści trzy pomieszczenia magazynowe, biuro, szatnię, węzeł sanitarny oraz przynależącą komórkę. Do hali prowadzą trzy niezależne wejścia. Budynek wyposażony w bramę otwieraną automatycznie. Teren posesji ogrodzony z bramą wjazdową otwieraną na pilota.

Przy budynku miejsca parkingowe. Okna PCV. Na podłogach posadzka cementowa. Media: doprowadzono prąd trójfazowy, sieć wodociągowa, sieć kanalizacyjna, ogrzewanie elektryczne - piec akumulacyjny. Istnieje możliwość doprowadzenia instalacji gazowej, której przyłącze znajduje się w budynku.

Parametry techniczne budynku pozwalają na prowadzenie praktycznie każdego rodzaju działalności a układ pomieszczeń daje duże możliwości adaptacyjne.

Istnieje dodatkowo możliwość zakupu z tym lokalem jednego, dwóch lub trzech lokali użytkowych o pow. 286,11 m2, 89,53 m2 i 86,85 m2 znajdujących się w sąsiednim budynku. Pomieszczenia te tworzą praktyczna powierzchnię handlową lub magazynową. Parametry techniczne pozwalają na dowolne łączenie pomieszczeń.

Istnieje również możliwość zakupu wraz z lokalami komfortowego pięciopokojowego mieszkania o pow. 121,62 m2, położonego na I piętrze w sąsiadującym budynku.

Dzięki dogodnej lokalizacji w samym Centrum Miasta oraz parametrom technicznym obiektu nieruchomość stanowi znakomitą lokatę kapitału oraz stwarza ogromne możliwości biznesowe.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI !!!Zapraszamy na prezentację nieruchomosci

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej
DRWIEGANIERUCHOMOSCI.PL

Biuro Nieruchomości DRWIĘGA - TWÓJ WYMARZONY DOM W ZASIĘGU RĘKI...

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gorzów Wielkopolski
woj. lubuskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Drwięga Nieruchomości
(DRWIĘGA NIERUCHOMOSCI MICHAŁ DRWIĘGA)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Hale, magazyny na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 16
Data dodania: 2020-04-29

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Drwięga Nieruchomości
(DRWIĘGA NIERUCHOMOSCI MICHAŁ DRWIĘGA)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ