D-Link DCS-8525LH

559,00 zł

D-Link DCS-8525LH - Kamery CCTV - Gorzów Wielkopolski

Opis

Full HD 1080p Krystalicznie czysty i wyraźny obraz. 4-krotny zoom cyfrowy. Obrotowa głowica Ruchoma głowica szerokości obrotu 340° oraz pochyle 110° umożliwia obserwację całego obszaru lub pomieszczenia. Wykrywanie ruchu i dźwięku Wykrywanie ruchu i dźwięku odbywa się za pośrednictwem natychmiastowych powiadomień wyświetlanych na smartfonie lub tablecie. Po wykryciu zdarzenia, rozpoczyna się nagrywanie. Kamery oferują mnogość opcji i ustawień, dla najbardziej wymagających użytkowników. Bezpieczne przechowywanie w chmurze Zapisywanie zdjęć i filmów wideo w bezpiecznej chmurze mydlink, na karcie microSD, w pamięci telefonu lub tabletu. Nocny podgląd Nocny podgląd Wbudowane diody podczerwieni umożliwiają monitoring nawet w kompletnej ciemności, na odległość do 5 metrów. Dwukierunkowe audio Rozmawiaj i słuchaj, dzięki wbudowanym głośnikom i mikrofonom znajdującymi się wewnątrz kamery. Kompatybilność z Alexą, Google oraz IFTTT Współpracuje z inteligentnymi urządzeniami domowymi mydlink, Amazon Alexa, Google Assistant i IFTTT. Nagrywanie w chmurze mydlink™ Nagrywanie w chmurze to spokój umysłu, z automatycznie przesyłanymi wideo z monitoringu do zabezpieczonej chmury. Korzystaj z bezpłatnego 24‑godzinego okresu przechowywania nagrań i dostępnego opcjonalnego planu premium..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gorzów Wielkopolski
woj. lubuskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Gorzów Wielkopolski
woj. lubuskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kamery CCTV
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 16
Data dodania: 2021-02-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Somfy Security Camera 1870394
749,00 zł
Grudziądz
Tubowa Foscam G4EP
499,00 zł
Lubin
Tubowa Hikvision DS-2CD2032-I
579,00 zł
Kędzierzyn-Koźle
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij