Animonda Integra Protect Renal, tacki, 6 x 150 g - Kurczak

29,80 zł

Animonda Integra Protect Renal, tacki, 6 x 150... - Karmy dla psów - Gorzów Wielkopolski

Opis

Jeśli Twój pies cierpi na przewlekłą niewydolność nerek, ważna jest zbilansowana dieta. Animonda Integra Protect Renal to zbilansowana dietetyczna karma mokra, która została specjalnie opracowana w celu odciążenia nerek. Chociaż zawartość białka w karmie Animonda Integra Protect Renal jest zmniejszona, to jednak karma zawiera bardzo wysokiej jakości białka, które jednocześnie wspierają utrzymanie mięśni. Receptura dietetycznej karmy dla psów nie zawiera zbóż. Źródłem węglowodanów jest lekkostrawny ziemniak. Ponadto zawartość fosforu jest niska. Animonda Integra Protect Renal w skrócie Dietetyczna, kompletna karma dla psów wspomagająca pracę nerek w przewlekłej niewydolności nerek. Zmniejszona zawartość białka: może pomóc w odciążeniu nerek, zmniejsza ilość produktów rozpadu białka do wydalenia. Mniej fosforu: może wspierać funkcjonowanie nerek. Wysokiej jakości białka: ważne dla utrzymania masy mięśniowej. Z ziemniakami: łatwostrawne i pożywne źródło węglowodanów. Bez zbóż: odpowiednie dla psów z odpowiednimi alergiami i nietolerancjami. Bardzo wysoka akceptacja: wyśmienity smak i apetyczna konsystencja. W miskach: praktycznie poporcjowane.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gorzów Wielkopolski
woj. lubuskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Gorzów Wielkopolski
woj. lubuskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij