Następne

Łóżko z szafkami

1 000,00 zł

Szczegóły

Długość:
210 cm

Szerokość:
194 cm

Materiał:
Drewno lite

Połysk:
Tak

Piętrowe:
Nie


Opis

Sprzedam nowe łózko wraz z 2 szafkami wykonane z litego suchego sezonowanego drewna jesionowego .Wymiary wewnętrzne pod materac 180cmx200cm.Długość całkowita 210cm szerokość 194cm.Boki szerokie na 32 cm mocowane na wysokości 42cm od podłogi.Przód wysokość 96cm tył50cm Grubość 5cm.Wykonanie mocne i stabilne z gwarancją wytrzymałośći przynajmniej na 10 la.tBoki i czoła skręcane śrubami M10.Wokół wewnątrz wsporniki na bokach i przez środek pod stelaż ze stopką pod belką środkową Szafki wysokość 60cm szerokosć58cm ,głębokość50cm z dwoma szufladami na prowadnicach pełny wysuw cichy domyk.Całość malowana lekierem podkładowym i nawierzchniowym bezbarwnym uwidaczniając naturalną strukturę drewna.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne