ETA Sucha

119,90 zł

ETA Sucha - Żelazka i magle - Gorlice

Opis

Żelazko ETA Suchá Chociaż obecnie dominują żelazka parowe, wciąż jest zainteresowanie żelazkiem tradycyjnym ETA. Dla tych, którzy preferują klasyczne rozwiazania w prasowaniu, lub podoba sie im styl retro, ETA ma w swoim asortymencie żelazko Sucha 7246 90000. Jego unikalna konstrukcja oparta jest na oryginalnym modelu. Jest wyposażony w trwałą stopę ze stali nierdzewnej, która można łatwo zadbać o dowolny materiał. Plynna regulacja temperatury, sygnalizacja świetlna wybranej temperatury. Otwarty uchwyt jest wygodny w obsłudze, korzystanie z żelazka jest komfortowe. Moc żelazka wynosi 1000 W, przewód zasilający długości 3 m umożliwia bardzo wygodną obsługę. Tradycyjny i ulubiony produkt firmy ETA Stopa żelazka ze stali nierdzewnej - jej zaletą jest wysoka przewodność cieplna, równomierny rozkład temperatury, idealnie prasuje różne materiały Moc 1000 W wystarcza, aby szybko osiągnąć wymaganą temperaturę i zminimalizować wahania temperatury podczas prasowania Opcjonalna TEMPERATURA - dzięki płynnej kontroli temperatury może być prasowane wiele rodzajów tkanin w zależności od ich aktualnego stanu Sygnalizacja świetlna działania i osiągniętej temperatury Otwarty uchwyt dla łatwej obsługi Ochrona przed przegrzaniem Stopa żelazka z rowkami dla łatwego prasowania wzdłuż guzików Przyciski z oznaczeniami dla niewidomych Bardzo długi przewód zasilający 3 m dla wygodnej obsługi Solidny stojak do przechowywania żelazka Bardzo popularny ze względu na prostotę Stosowany również do prasowania oklein.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Gorlice
woj. małopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Gorlice
woj. małopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Żelazka i magle
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

GALLET żelazko GALFAR370
71,00 zł
Nowy Sącz
ETA Leila
79,00 zł
Krosno

Żelazka i magle w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij