Następne

Taca z serduszkami "Różana łączka"

52,00 zł

Szczegóły

Ilość elementów w zestawie:
1


Opis

Przedstawiamy wykonaną przez nas ręcznie techniką decoupage tacę na filiżankę kawki lub herbatki z psiapsiółką, mamą czy ukochaną osobą. Sprawdzi się także idealnie jako prezent dla bliskiej nam osoby.

Wykonana jest z wysokiej jakości drewna sosnowego, lakierowana kilkukrotnie lakierem odpornym na zarysowania. Dodatkowo dno tacy pokryte jest lakierem odpornym na wysokie temperatury, dzięki czemu nic do niej nie przywiera.

Taca posiada bardzo elegancki i ponadczasowy motyw róż umieszczonych na bialym tle tacy. Dodatkowego uroku dodają jej umieszczone po bokach serduszka, które jednocześnie pełnią funkcję "rączek" do przenoszenia tacy.

Każdy produkt wykonujemy ręcznie i tylko w pojedynczych sztukach lub kompletach. Dzięki temu masz GWARANCJĘ, że nikt inny nie posiada takiego samego przedmiotu.

Wymiary: 35x25 cm

Lakierowana kilkukrotnie: jedwabisty połysk (dno tacy na którym jest motyw został zabezpieczony lakierem odpornym na wysokie temperatury)

Wykonujemy także przedmioty na zamówienie: np.ze zdjęciem, sentencją lub logo itp.

Zapraszamy do kontaktu.

naturauanny (@gmail.com)
lub 661-831-472.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne